Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem képesek elismerni, ha egy másik férfi jól néz ki?

Figyelt kérdés

Mi nők nyíltan véleményt alkotunk egyásról anélkül, hogy leszbik lennénk esetleg.

Viszont, ha egy férfit kérdezünk meg, hogy hogy néz ki XY, akkor arra 99 %-ban az a válasz, hogy "nem tudom, nem vagyok bu.zi".



2013. márc. 7. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ugye nem Justin Bieberre gondolsz, angyalom? én sem vagyok búza, de ha valaki tényleg jól néz ki, azt elismerem. persze nem hangoztatom, de elismerem
2013. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mert félnek attól hogy b*zik lesznek
2013. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudom megítélni.
2013. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rá gondoltam. :P
2013. márc. 7. 23:22
 5/24 anonim ***** válasza:
akkor jó :D
2013. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ennek szöges ellentéte vagyok, ugyanis minden férfiről tudok véleményt nyilvánítani, csak magamról nem.


(Sosem kaptam semmilyen külső visszaigazolást.)

2013. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudok ilyenben véleményt alkotni,mert "a jól néz ki" fogalmához neken egy nő társul és ahhoz nem hasonlíthatom.
2013. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha mutatsz képet, én adhatok. :P
2013. márc. 7. 23:23
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha 1 nő mondja a másiknak, hogy "de jól néz ki a pulcsid", akkor az sima ügy.

Ha 1 pasi mondja a másiknak, hogy "de jó ez a pólód", akkor a válasz "he? b*zi vagy?"


Ez ilyen....

2013. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a válasz teljesen korrekt...


Lehet, hogy Ti Nők megtudjátok állapítani, hogy egy másik Nő hogy néz ki/mennyire csinos és hasonlók/...


De, én hímnemű létemre bevallom derekasan, hogy fogalmam sincs, hogy egy másik férfi mennyire néz ki jól--- :D


Lehet, ha homoszexuális lennék, akkor a Nőket nem tudnám "értékelni"... :D


Hozzá kell tennem, hogy soha nem is értettem, hogy miért kellene tudnom betájolni, hogy egy azonos nemű hogy néz ki, mert számomra nem potenciális jelölt, illetve ez teljesen szubjektív, így megint csak egy saját véleményem lenne, amiben lehet teljesen különbözne a beszélgető/pletyka partner véleménye. :D

2013. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!