Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Erika Eiffelrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed Erika Eiffelről, aki feleségül vette az Eiffel-tornyot?

Figyelt kérdés

Erika Eiffel egy ritka szexuális parafíliával rendelkezik, tehát ő egy "objektofil". Képes szerelmet, sőt, szexuális vonzalmat érezni bizonyos tárgyak vagy középületek iránt. Korábbi partnere egy íj volt, akit "Lance"-nek hívnak, de azóta "szakítottak". A szerelmet viszont egy álltala nőneműnek vélt építményben, az  Eiffel-toronyban lelte meg.


Erika szomorú hogy embernek született és szeretne az épület része lenni, azzal eggyé vállni. Amikor meglátogatja a híres látványossagot, hozzásimul, puszilgatja, beszél "hozzá", bizonyos testrészein leveszi ruháját hogy bőre hozzáérjen az épület hideg vasához stb...


Erikának még nem volt része szexuális élményben sem férfival, sem nővel, bár azt mondta, próbálkozott a múltban. Én úgy vélem, ez a hölgy azért vonzódik így érzelmileg tárgyakhoz, mert sikertelen volt az emberi kapcsolataiban, magányos volt és szerintem ki is közösítették gondolatai miatt, eredményképpen a tudatalattija úgy döntött, ha nem tud embert ölelgetni, akkor majd egy tárgyhoz fog ragaszkodni, hiszen a tárgy nem okozhat csalódást, nem csalhatja meg stb...


Én azt gondolom, a legfontosabb hogy boldog legyen, de ugyanakkor sajnálom is őt hogy még nem volt része szexuális élményben egy emberrel sem 40 éves létére, illetve szerintem egy tárgy nem pótolhat egy emberi szerelmet, hiszen a tárgy aligha viszonozza az érzelmeit.


Ti mit gondoltok erről?


Itt egy dokumentum film róla http://www.youtube.com/watch?v=h93Q_RruQJY


Illetve egy műsörbeli beszélgetése http://www.youtube.com/watch?v=tW-cOKIS0z0


2013. márc. 8. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom ,hogy maráhra nincs semmi baja, csak feltünési viszketeksége van... errek italálta ezt a fatális hülyeséget bebeszélte magának és igy a sajtó vele foglalkozik így a célját el is érte...

Amúgy meg én is "levettem" a ruhámat az Eiffel toronynál és hozzádörgölem a nemiszervemet az "épület hideg vasához." Remélem az ilyen einstein lány pont ott csokolgatja a tornyot...

2013. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép pár lehet, de a nászéjszakájukat azért nem nézném végig. :D
2013. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" Erika szomorú hogy embernek született és szeretne az épület része lenni, azzal eggyé vállni."

XD


Kőmíves Kelemen tudna rajta segíteni! :)))

2013. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először halálra röhögtem magam ezen a leíráson,aztán elgondolkodtam.

Ha csak feltűnési viszketegségből csinálja,akkor marha büszke lehet magára,hogy ilyen hülyeségeken jár az esze..és ezzel fertőzi az egészséges emberek lelkét. :D Én a média helyében nem reklámoznám!

Ha meg komolyan gondolja,akkor nagyon sajnálom őt,hisz ez már kb. pszichiátriai eset,és megfelelő kezelésben kéne részesíteni. De szintén nem a médiában a helye. Megvan a maga baja szegénynek...

2013. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem inkább feleségül ment az Eiffel-toronyhoz? Feleségül venni a férfiak szoktak...:D
2013. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!