Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság Zoltán Erika Túl szexi lány c. számában?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondom, hogy szerintem van. Mármint, hogy aki 12-14 évesen kis vékonyka, lapos, abból később 20 év körül jó nő lesz nagyon?
2011. febr. 12. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zoltán Erika óriási igazságokat énekelt meg balladáiban.
2011. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xD Így van, és a hangjuk is kellemes bariton lesz a későbbiekben!
2011. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunnyogóó válasza:

Szerintem nagyon is van benne igazság..

Én erre élő példa vagyok :D ..12-14 évese kicsi,vékonyka,lapos lány voltam,igaz még nem vagyok 20 éves,csak 17 de azért már nagyon sokat változtam.Gömbölyödtem,híztam is.És igen,engem is nagyon sokáig csúfoltak,csúnyának tartottak és most meg az ellenkezőjét hallom,mintha minden átbillent volna a másik oldalra :P ;D ..Szóval szerintem van benne igazság!!:)

2011. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Elképzelhető, hogy van, de most gondolj csak bele! Ha 12 éves korától kezdve nézzük, mondjuk 20 éves koráig nem kívánta meg senki? 8 éven át nem volt szexuális élete? 8 éven át nem volt NŐ? 8 évet elpazarolt az életéből!!

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaz, amiről énekel.Én az egyik volt oszt.társamat tudom felhozni példaként, akit régen mindenki csúfolt,mert sovány volt,stb, most meg 18 éves és egyszerűen gyönyörű.


Utolsó válaszoló: Egy tizenéves lánynak még nem kell nőnek lennie, nem tudom te melyik bolygón élsz.

2011. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó sajnos te nem tudod melyik bolygón élsz :D

ma már 14-15 éves lányok úgy néznek ki mint a ku.rvák szóval erről ennyit :D

2011. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen. de azok k.rvák és nem nők.
2011. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a mai tinik kiteszik mindenüket és 6 kilo vakolat van rajtuk, könnyen felismerhető hogy még csak kislányok.Nem nők.Ennyi.
2011. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!