Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy baj van a nevemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy baj van a nevemmel? (Erika vagyok)

Figyelt kérdés
Erikának hívnak, ami szerintem elég csicska név. Fent vagyok néhány párkeresőn, de semmi jó pasi nem ír nekem. Azon gondolkodtam, hogy sikeresebb lehetnék-e egy jóval tüzesebb névvel (pl Vanessza). Pasik nektek mennyire számít egy csajnak a neve, és milyen nevek tetszenek nektek??
2012. aug. 14. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a külsőt és a belsőt nézem, nem a személyit
2012. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Erikaként is bejönnél... :D A Vanessza k*rvás. Legyél akkor már valami egyszerű: Anna, Dóra, Edina, Evelin, Kata, Fanni, Móni, Luca, Zsófi. Bármi csak ne Vanessza :D


18/F

2012. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a neved!!!!!!!
2012. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Volt oviban 1 Erika nevű lány és nagyon dagadt volt...Tehát azóta magamban minden Erikát daginak képzelek el.

Volt 1oszt társam Fanni, Ő nagyon gyönyörű és ezért minden Fannit gyönyörűnek gondolok kép nélkül.

Ezt azért írtam le, mert szerintem mások is ahhoz az először látott emberhez társítják kép nélkül a többit is nem tudom érted e:D

2012. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

a Vanessza nagyon cigányos, az Erikával semmi gond nincs. Lehet az adatlapod nem szimpatikus sok embernek. Már nem is haragudj, de ahogy fogalmazol, hogy az Erika csicska név... nem vall valami értelmes, intelligens nőre. Lehet a fotód sem jó, szóval kizárt, hogy a neveddel legyen a baj.

Társkeresőn alap, hogy jó fotó legyen fent, normális bemutatkozás helyesírási hibák nélkül és nem kell agyondicsérned magad, mert az sem szimpatikus. Már régen rossz, ha úgy indul egy ismerkedés, hogy hazudtál és álnéven mutatkoztál be. A külsődet sem kell agyonkozmetikázni, kevesebb kilót írni meg bomba nőként tetszelegni, mert az is marha gyorsan kiderül, ilyen oldalakon mindenki bizalmatlan és az első hazugságnál faképnél fognak hagyni.

2012. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

> Erikának hívnak, ami szerintem elég csicska név.

Szerintem nem.

2012. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Golan Trevize ***** válasza:
100%

A neveddel semmi baj nincs.

Neked a fejeddel lesz baj. Legfőképpen belül...

2012. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Jó név. Nem tetSzel nekik.
2012. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, már ez is van olyan qrvás név, mint a Vanessza.
2012. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez ember függő. Nekem volt Fanni nevű oszt. társam, és olyan ronda volt, mint egy telibeszart zokni. Erikáról mindig egy kicsit molett, szépen öltözött, szigorú arcú nő jut eszembe.


De ha jól nézel ki, akkor nem nagyon zavar, mi a neved. Na meg legyél kedves! :D


Csak ne legyen egy lány Nintendóu, vagy Ráffáelína, vagy akármilyen újcgany nevű! :D

2012. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!