Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A péniszem 17cm ha megmérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszem 17cm ha megmérem vonalzóval de mivel felfelé görbül és ha megfogom és kiegyenesítem a kezemmel úgy 18 cm is megvan akkor most melyik a valós érték?

Figyelt kérdés
nem kellenek a trollkodások meg a bölcsességek ,hogy nem ez számít egyszerűen csak korrekt válaszokra vagyok kíváncsi!

2013. márc. 8. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
most komolyan, számít az az 1 cm valamit?
2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd trollkodásnak, de mit számít? Vagy a nőknél a méretet közlöd először? Nem értem...
2013. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet ,hogy hülyének tűnök de nekem számít vmiért nagyon izgat a méretem és még ezt sem tartom elégnek hiába bírom bármikor kielégíteni a nőmet akkor sem vagyok elégedett és ez kihat az önbizalmamra vmit szeretnék tenni ellene ,hogy ne foglalkoztasson ennyire ez a méret dolog :S
2013. márc. 8. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor gondolj bele hogy az ázsiaknál 13 centi is elég jó méret
2013. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd, mekkora, hanem hogy volt-e rá panasz :)


Egyik haveromnak 25+, és évek óta nem talál 1 nőt, mert

már a k*rva se vállalja be, már egy sz*pás erejéig sem.


Szóval mi is a kérdés? :)

2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó,a haverod írjon privit! :D

21L

2013. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kérdésemre még mindig nem kaptam választ :D
2013. márc. 8. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:

A pí és az 1/2 alapú logaritmus hányadosának és 923-as kvóciensű számtani sorozat négyzetének a köbgyöke.

Amúgy 17 cm, mivel gondolom a párod hüvelyében nem egyenesíted ki folyton.

2013. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megmondom a tutit. A természeted hosszad 17cm, a tényleges 18cm. Szóval 18.
2018. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!