Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel interneten ismerkedtem meg. Nagyon jól elvagyunk, igaz még nem találkoztunk, de volt egy olyan mondata amit nem igazán értek. Mégpedig "haverommal jól járnál" na ezt hogy kellene értenem? Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ő nem akar téged hanem a haverjának akar csajt szerezni!
2013. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az akkor csodás..köszi:)
2013. febr. 6. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem akart ajánlani a haver.
2013. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ, h milyen kontextusban mondta, egy kiragadott mondatnak nem lehet jelentést adni

lehet, h felkínálta neked

lehet, h poénnak szánta, mert előtte épp azt mesélte el, h milyen lúzer...akkor meg milyen haver?

2013. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából az egész mondat így hangzott" haveromnak nagy farka van... jól járnál vele". de így meg olyan mintha nekem a szerszáma érdekelne..pedig só nem volt erről..:)
2013. febr. 6. 10:14
 6/8 A kérdező kommentje:
engem****
2013. febr. 6. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor kisebbségi komplexusa van, ez olyan, mintha neked lenne egy szebb barátnőd, és mondanád neki, h de vele jobban járnál, ő szebb...
2013. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) levesbe akkor vele:D
2013. febr. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!