Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kellenek az "értékes emberek"?

Figyelt kérdés

nap mint nap elhangzik a lányok szájából a kikosarazott férfiak felé, hogy nagyon értékes emberek, nagyon jó emberek, biztosan megtalálják majd a párjukat, stb...

Elvileg ők mindig a legjobbat keresik, szóval érthetetlen a dolog.

A dolog másik oldala, amikor meg azzal jönnek, hogy már nincs is valamirevaló szabad férfi, mert már minden pasira, aki ér is valamit, régen lecsaptak más lányok.

Szóval megy a panaszkodás ezerrel, miközben "értékes ember" szingli férfiak ezrei vannak szabadon, akik csak egy szerető barátnőre vágynak.

Szóval enyhén szólva is irritáló ez a jelenség.



2013. febr. 21. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Külső.... Ez az első, amit néznek. Ahhoz mélyen meg kell

ismerni, hogy meglássa valaki, hogy a másik mennyire ér-

tékes. De ha már a külső alapján nem is akarja...


Szóval "értékes és jóképű" pasira vadásznak, akik hisztiz-

nek... vagy legyen 10 milla zsebbe, akármikor, de az másik

kategóriát vonz :)

2013. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te összejönnél egy ronda lánnyal? Nem.


Üdv: egy "értékes", de előnytelen arcú srác.

2013. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, nekem is mindig ezt a sz.r dumát nyomják...

"Te egy kva jó csaj vagy, okos, értelmes, csinos, szexi, blabla biztos találsz magadnak valakit".


Én már rájöttem, hogy ez udvarias parasztvakítás, nem annyira jössz be neki és kész. Egyáltalán nem tart olyan hűde értékes embernek, olyan kis cukorpofa, aranyos hülyegyereknek tart, akinek nem akar ő rosszat, csak az ágyába nem kéne.


Na hát ezt jelenti a "te olyan csodálatos vagy, csak nekem most valamiért nem kellesz" kezdetű bármilyen tálalású maszlag.


21L

2013. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az intelligensebbek/kevésbé felszínesek (sajnos kevesen vannak) nem kizárólag a külsőt nézik. Illetve amikor családalapításra kerül a sor, akkor hirtelen felértékelődnek az addig gyakran megvetett, "unalmas" srácok.
2013. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen. De egyébként nem kell rondának lenni hozzá. Sokszor már az is elég, ha nem vagy "rosszfiú", máris mehetsz a levesbe.
2013. febr. 21. 21:48
 6/11 A kérdező kommentje:

"Illetve amikor családalapításra kerül a sor, akkor hirtelen felértékelődnek az addig gyakran megvetett, "unalmas" srácok."


Igen, mert valójában nem "értékes embernek", hanem "értékes haszonállatnak" tekintik őket.

2013. febr. 21. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. azt jelenti, hogy rendes vagy, de a lánynak teljesen más elképzelései vannak egy férfiről, akivel kapcsolatot szeretne.

Konkrét példa: már kicsit lenyugodtam, de régebben nagyon szerettem bulizni, kirándulni, társaságba járni, sok minden érdekelt és érdekel még most is. A srác meg, aki egyszer velem akart járni, otthon ülős volt, félénk, visszahúzódó, ha el is jött valahova velem, nem tudott felszabadultan viselkedni, szinte mindent nekem kellett intéznem helyette, kicsit már én éreztem magam pasinak kettőn közül. :) Nekem meg az kellett egy férfiben többek közt, hogy legyenek közös témáink, közös programok, legyen egy kicsit vagány, talpraesett, magabiztos.

Szóval rendes volt ő, kedves is, nem is buta, tehát értékes ember, de szörnyűek lettünk volna együtt. Tudtam, hogy meg fogja találni a párját és én is. Így is lett. Ő ma már boldog kapcsolatban él, én boldog házasságban.

2013. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmire sem kellene egy unalmas srác. Ha csak olyan jutna nekem, inkább nem alapítanék családot, és maradnék egyedül.

Értékes meg simán lehet valaki attól még, hogy nekem nem tetszik.

2013. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsés a srác.
2013. febr. 21. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy avgyok vele, hogy ha meglátok egy srácot az utcán, vagy bárhol nem tudom milyen a személyisége, csak azt, hogy, hogy néz ki, így az tetszik meg először. A külső annyiban fontos, hogy tetszen az illető, mert senki sem szeretne oylannal lenni aki nem tetszik neki, a rossz fiúkat pedig nem szeretem.
2013. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!