Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év hallgatás után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év hallgatás után hogy vegyem fel vele a kapcsolatot ezek után? Mit gondoljak a viselkedéséről? (lent).

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm.Szép, romantikus kapcsolat volt közöttünk, meg egy országnyi távolság és pár év korkülönbség.Nagyon komolynak indult a kapcsolatunk és tartott is pár évig annak ellenére, hogy alig tudtunk találkozni.

A legutóbbi találkozásnál valahogy kialakult egy kis vita közöttünk, és ebből kiderült, hogy bár elvileg fontos vagyok neki, nem akar még komoly kapcsolatot, stb...

Nem szakítottunk, nem vesztünk össze, de azóta nem találkoztunk.Nekem a találkozás után pár hónappal sikerült egy ürüggyel felhívni, akkor kedvesen beszélt velem, de komolyabb téma nem került szóba.Később ő hívott fel,érdeklődött felőlem.Aztán megint hosszú hallgatás...Később egy közösségi oldalon bejelöltük egymást, néha láttam hogy megnézett, de semmi más.Nem írt, nem hívott fel.

Azóta is gyötör a kíváncsiság, de puszta büszkeségből azért sem kezdeményeztem a beszélgetést vele, nem akartam hogy azt higgye, "üldözöm a szerelmemmel".

Nos, az a helyzet, hogy még mindig kíváncsi lennék rá, csak mint ismerősre...De nem tudom, mit csinálhatnék?Jó ötlet lenne-e keresni vele a kapcsolatot?Leginkább azt nem tudom, mit mondhatnék neki ennyi idő után?Hogy kezdjek bele, hogy valóban csak baráti érdeklődésnek tűnjön?Nem szeretnék hülyét csinálni magamból, bár lehet,hogy ezek után mindegy lenne az is...

Mit gondoltok?


2013. márc. 8. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, én úgy látom, úgy érzem és az álmaim is azt mutatják(én hiszek ezekben),hogy megbánta, amit mondott és szívesen folytatná.A történtek ismeretében lehetségesnek tartjátok, hogy valóban nem gondolta igazán komolyan, amit a vitánkban mondott és esetleg megbánta, csak utána már nem tudta, hogyan tegye jóvá, vagy nem merte a dolgot szóba hozni?Hiszen ő bántott meg engem, ő volt, aki csalódást okozott.Én nem tudom, egy fiú fejében ezek után mi fordulhat meg!?Talán kár volt ilyen soká húznom az időt?Lehet, hogy csak elbénáztuk a dolgokat?

Bonyolult ez nekem.

2013. márc. 8. 19:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy az ominózus vita, majd az egy-két telefonhívás után 10 évig egyáltalán nem beszéltetek?!


Ez szép hosszú idő, ha ennyi idő után továbbra sem tudtad elfelejteni, gondolsz rá és kíváncsi vagy rá, nyugodtan írj neki úgy, mint egy rég nem látott ismerősnek. Aztán ha ő is érdeklődik még, akkor felvehetitek a beszélgetés fonalát.

2013. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, jól érted, kb 10 éve semmi...

Pedig nem vagyunk haragban.Igazából nem tudom, hogy most mi van...Csak az a baj, hogy olyan vagyok, hogy ha valamivel kapcsolatban ott van bennem a kíváncsiság, akkor nem nyugszom, amíg a végére nem járok.Volna még miről beszélnem vele.

Én úgy gondolom, elég hosszú ideig nem foglalkoztam vele ahhoz, hogy megértse, nem ő az egyetlen férfi a világon.Ha őt zavarta, hogy nagyon hűséges vagyok, hát tessék, kívánsága teljesült.Ezután remélem elhiszi majd hogy csak egyszerű ismerősként érdeklődöm felőle(ami persze nem biztos, hogy igaz is :D )

2013. márc. 8. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan írhatsz neki egy egyszerű érdeklődő levelet, mint régi ismerős a régi ismerősnek, aztán remélhetőleg válaszol és beindulhat a beszélgetés.


Egyébként azt érzem rajtad, hogy nagyon kikívánkozik belőled, hogy anno mi volt a probléma, úgyhogy, ha úgy érzed, leírhatnád részletesebben is.:) Talán úgy könnyebb is lenne véleményt és tanácsot mondani.

2013. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen srác. 13 éve még tök jóba voltunk. Nagyon-nagyon jó barátok. Utána 7 évig nem láttuk egymást. Aztán kisebb vita-nézeteltérés adódott. Utána talán egyszer hívott, meg én is őt egy kb. fél évvel utána.

Utána mi is bejelöltük egymást közösségi oldalon.

Aztán családot alapított és úgy 6 éve nem beszéltünk.

Néha viszont írhatna egy sort, hogy hogy vagyok és annyi.

Mivel tényleg nagyon jó barátok voltunk (szinte már a járás szintjét ütötte a kapcsolatunk és soha nem volt egy vitánk se anno), én nem venném tőle tolakodásnak azt, hogy megkérdezi, hogy vagyok és ilyenek. De úgy látom a képeken, hogy a csaj teljesen átnevelte, valószínűleg már rég nem olyan simulékony és megértő (jóbaráti szinten értem), mint anno.

2013. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy magam sem tudom igazából mi lehetett a probléma.Mikor legutóbb eljött hozzám, minden olyan szépen indult.Aztán azt hiszem rossz pillanatában környékezhettem meg a hízelgésemmel és akkor valahogy felmerült ez a komoly kapcsolat téma meg hasonlók és olyanokat mondott, hogy alig hittem a fülemnek.Mint akit kicseréltek.Aztán mikor látta, hogy megharagudtam, akkor azt mondta nem gondolta komolyan, nos innentől már nem lehetett rajta kiigazodni.Nem értem, hogy változhat meg valaki egyik pillanatról a másikra, ok nélkül, de vele valami ilyesmi történ.Aztán később, mikor néha felhívott, nagyon ritkán, akkor is úgy éreztem megbánta, amit mondott.Úgy gondolom, valami nagyon nem stimmel ebben az egészben, olyan ellentmondásos az egész történet.Nem nagyon tudok erről mást mondani.
2013. márc. 8. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, te lányként ne kapaszkodj! Nekem már pl. nem kellene ez a fiú. Nagyon sírtam anno. Nagyon megsirattam, mert éreztem/tudtam, hogy most már az ismeretségi-barátság sem marad meg közöttünk. És úgy is lett....... sajnos. Pedig életem legszebb emlékei kötnek hozzá.
2013. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!