Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Szerintetek igaz, hogy Budapest "a magányosok városa"?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésnél volt az, hogy egy fiatal lány felfog majd költözni Bp.-re az egyetem miatt, és ott fog majd ismerkedni. Az egyik válaszoló meg azt írta, idézem:" Pont Budapestre, ami 2 millió magányos ember otthona... Te tudod.."

Azt akarnám megtudni, hogy Bp.-n tényleg ennyire elterjedt a magányosság?


2013. márc. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Sajószentiván az :D
2013. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 poiu ***** válasza:
Nem igaz. Mindnekinek van sok barátja, ismerőse, rokona. Az viszont igaz, hogy nem köszönünk mindenkinek az utcán, mert berekednénk. A különbség egy kisváros és Bp között inkább az, hogy itt nem korlátozzuk egymást annyira. Ennek vannak jó és rossz következményei.
2013. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok pesti,de még így is rengeteg barátom/ismerősöm van ott,úgyhogy szerintem ha egy "kívülálló" nem magányos ott akkor egy olyan sem az aki évek óta ott él
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi csak akkor lehet magányos,hogyha elveszti mindkét kezét.
2013. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem én, csak gondolom rá kérdek mégis, hogy mennyi igazság tartalma van ennek. :)
2013. márc. 8. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
nem igaz.
2013. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pesten annyi fiatal van, ha itt nem találsz magadnak párt akkor kábé seholsem!
2013. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!