Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy jönnek ki rajtato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy jönnek ki rajtatok a "nehéz" napok?

Figyelt kérdés
A menstruálásra gondolok,hogy reagáltok rá?
2013. márc. 8. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vér folyik a vaginámból.
2013. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 napig idegbeteg vagyok és hozzám sem lehet szólni.
2013. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nap, a hét közül az egyik, amikor egész nap tiszta idegbeteg vagyok, egyébként meg fájok, és nem lehet hozzámérni. Előtte egy héttel nagyon lelkis hangulatban vagyok, utána meg teljesen normális. Félidőben meg szexőrült XD
2013. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanolyan vagyok, mint máskor. Nem leszek idegbeteg sárkány meg hisztis p.csa sem, nem sírok, nem depressziózok, nem nyivákolok. Egy tündéri csaj vagyok.
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előtte alszok egy jó nagyot, mert akkor mindig fáradt vagyok. Ennyivel általában meg szoktam úszni.
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elviselhetetlen vagyok, hisztizek, kiabálok, miden apróságon felkapom a vizet, pedig ez amúgy elképzelhetetlen rólam, hisz nem ilyen vagyok! Sajnálom ezekben a napokban a Szerelmemet, mert nehéz ilyenkor velem!
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a mensitől vannak rossz napjaim hanem attól ha szeretetre vágyom és senki sem elégíti ezt ki.
2013. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez azért valahol elég mókás,legalábbis amíg nekem nem kell elviselnem :D Mármint a fájdalom az nem,csak a viselkedés :)
2013. márc. 8. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:

1! igaza van

a kérdés érdekes, mert aki fogamzásgátlót szed, annak más, mint aki nem

amúgy iszom rendes kávét, beveszek fájdalomcsillapítót és kész N

2013. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előtte 1-2 nappal nagyon hisztis vagyok, amikor megjön "lenyugszom". fáradékonyság, nyűgösség, van aki ilyenkor jobban kívánja a szexet, általában ezek a jellemzőek ilyenkor. Van akinek semmivel nem másabbak ezek a napok.
2013. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!