Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg pasik, ti hogyan néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik, ti hogyan néztek ki? És milyen srácok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Amolyan leírás érdekelne, pl.: Magasság, súly, hajszín, rövid/zselés/félhosszú/hosszú haj stílusa, szemszín, izmos/vékony/kigyúrt alkat, és kor.

2013. márc. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
2013. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
186 cm, 75 kg, sötét haj, rövid/zselés haj, zöld szem, átlagos testalkat, 25 év.
2013. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

180 cm, 75-80 kg, barna, rövid, felzselézett haj (piramisba), barna szem, izmos, de nem a halálra gyúrt. Mint egy fiatal Collin Farrell.

Hogy kik jönnek be? (akiket beengedek a házba höhöhö)

Akik nem sokkal magasabbak vagy alacsonyabbak, mint én, nincs túl hosszú hajuk, inkább a rövid hajúak, szemszín mindegy, de a zöld az nagyon szexi. Ne legyen kövér, ne legyen szőrös ott, meg amúgy se. Nem olyan szép az, ha egy kiló szőrt szedsz ki a szádból. A teste nem baj ha nem annyira izmos vagy izmosabb (sőt), mint az enyém, de a bodybuilderek kerüljenek, az már túl sok. Jó lenne, ha passzív lenne, vidám, önbizalommal teli, érdeklődő, bújós. Nagyon fontos, hogy ne legyen cigány vagy feketebőrű.

Pl:

[link]

2013. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 39/186/90, vidéki, átlagos, meleg pasi vagyok. Elsősorban fiatalabb, vékony, de főként szerethető srác tetszene. Külalak, hát ha nem is mindegy, de a belső a döntő főként!
2013. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 185 centi, 72 kiló, barnásszőke, félhosszú, kék szemű, szálkás és 19 vagyok.
2013. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!