Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhet irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet irántam valamit! (? )

Figyelt kérdés

Először is kezdeném ott, hogy lány vagyok. Másodszor.. van egy kolléganőm aki vagy szimplán kedves vagy esetleg érez is irántam valamit. Na ezt nem tudom eldönteni. Nagyon kedves velem. Mindig meghív erre-arra pl. fagyi vagy éppen kávé. Múltkor főzött gyroszt és hozott belőle nekem is. Ha ő előbb végez mint én, van, hogy vagy megvár vagy hazamegy és visszajön elém.

Jelenthetnek ezek a dolgok valamit? vagy csak barátságos?


2013. márc. 8. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gyanús, de lehet, hogy csak magányos, és jólesik neki, ha "pátyolgathat" valakit. Próbálj meg kérdezősködni a kollégáid körében, hogy mit tudnak róla, figyeld meg, hogy másokkal milyen. Ha jóval idősebb nálad, akkor előfordulhat, hogy egyfajta "lánypótléknak" tekint, azaz mintha a lánya lennél, bár nem tudom, ennyire nem értek ezekhez a dolgokhoz.
2013. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti d*gni akar veled! Hajrá barátom!
2013. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
denna te istenbarma ő is nő!
2013. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
20:30, Isten barma az aki téged megszült..
2013. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!