Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamba (lány) már kb 6 éve szerelmes vagyok. Viszont ő nem tudom, hogy mit érez irántam. Én visszahúzódó, csöndes vagyok, nem vagyok "menő", nem nagyon lehet velem beszélgetni, kérdezni nem is szoktam csak ha más tőlem kérdez valamit akkor egy rövid válasszal( igen, nem, nem tudom, lehet stb..) válaszolok.

Ő pedig "menő" lány, "lesz*rom az iskolát" típus, de tud normális is lenni.

Néha a füzetembe szokott firkálni a nevével együtt egy szívet, megszokta kérdezni néha ha véletlen összefutunk reggel iskolába menet, hogy "szeretsz?", de nem tudom eldönteni, hogy ezeket hülyeségből mondja vagy komolyan, mert, az osztályból még egy fiúnál (barátom) szokta ezeket kérdezni/csinálni, nála talán még gyakrabban is . Meg az udvaron múlt héten oda jött hozzánk a barátnőjével és elkezdte simogatni a hajamat miközben ette a szendvicsét, de aztán oda ment a 2 fiú barátomhoz és őket is elkezdte simogatni ( igaz én mondtam neki, hogy őket simogassa, de szerintem anélkül is oda ment volna). Szoktunk hülyéskedni ( nem csak én hanem a 2 barátom és ő), de amúgy is oda jön hozzánk csak úgy.

Egymást már iskola előtt is ismertük bár arról az időről nem nagyon emlékszek semmire.


2012. szept. 15. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen típusú lányok. Minden fiúval ezt csinálja, és senki nem tudja, hogy ki jön be neki. Talán te, talán a barátod, talán senki.

De tény, hogy szerintem nem te vagy az egyetlen, akinek ennyire tetszik.

Ha vége lesz a sulinak, akkor megkérdezheted tőle, hogy nincs-e kedve összejönni veled. Már csak egy pár évig kell titokban rajonganod.:)És reméljük még nem lesz terhes valakitől addigra..:)

2012. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Miét értesz az alatt, hogy "már csak pár évig kell titokban rajonganod"? Előtte vagy a szüleim előtt? Ezt nem teljesen értem :D

Szüleimmel soha nem beszéltem ilyenekről, nem is nagyon akarok.

Vagy úgy érted, hogy amikor már 16 - 17 éves leszek addigra nem leszek ennyire visszahúzódó, megváltozok, önállóbb, felnőttebb leszek ? Mert én úgy gondoltam amit le írtam most :D Még városba se szoktam járni , sokat tanulok és mondjuk 16 éves koromra már nagyobb leszek és majd akkor tervezem megkérdezni tőle :D Igaz, hogy addig rengeteg emberrel fogok még találkozni, de azért az hogy 6 éve csak belé vagyok szerelmes ez csak jelent valamit :) Akár azt is eltudom képzelni, hogy ő vele lesz majd családom , de azért az még messze van meg az tőle is függ mit mond majd 2-3 év múlva :)

2012. szept. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!