Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és van egy fiú,akivel egy társaságunk van sokat találkozunk,jóban vagyunk.Minden nap beszélünk,ír nekem,mondja,hogy milyen szép vagyok meg aranyos,órákon keresztül tudunk beszélni.Mondta,hogy találkozzunk is..csak az a bökkené,hogy 3 éve van bnője ( de nagyon rossz a kapcsolatuk,kötődés van közöttük ).Lehet,hogy elhagyná őt értem ? holnap is találkozunk :)
2013. jan. 10. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
amíg nem hagyja el, ne menj bele semmibe.
2013. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen ... De ez nem olyan biztos a fiúknál ... lehet hogy csak azt akarja (tudom nem mindegyik fiú ilyen de vannak)
2013. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem akarsz vele randizni, mert van barátnője. Akkor majd egyenesen fog beszélni, hogy mit is akar.:)
2013. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem randizunk,hanem együtt lesz a társaság és ő is jön :)
2013. jan. 10. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy írtad, hogy mondta, hogy találkozzatok... Na, amikor legközelebb mondja, erre válaszold..:)
2013. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..:)
2013. jan. 10. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát.. szivesen.:)
2013. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!