Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy a csuklómra tetováltatnám a barátom nevének kezdőbetűjét és az én nevem egy és jellel ,vagy csak az ő nevének a betűjét és egy pici szívet , mi egymással képzeljük el az életünket és már rég együtt vagyunk és azért is szeretném,mert megcsaltam és most még nem nagyon hiszi el,hogy vele akarok lenni örökre.21L
2013. márc. 9. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát most besírtam.


Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan hogy egész életre együtt lesztek? Még viccnek is rossz.

2013. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Sosem tudhatod mi lesz később, akkor a másik pasidnak mit mondasz, mi az ott? 21 évesen én is azt hittem azzal élem le az életem, aki akkor volt a barátom, ma meg már áldom az eget hogy nem. Pláne, ha meg is csaltad... Ha odavarratod és nem maradtok együtt, egy életen át bánni fogod!
2013. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is hülyeség. legalább a házasságot várjátok meg vele.

egy megcsalást nem hiszem, h pont ezzel lehetne jóvá tenni.

meg a tetkó amúgy is elég ronda egy lányon.

2013. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy most olvasom hogy meg is csaltad.


Akkor a barátod se komplett hogy még veled van! Nem baj, két hülye pont kiegészíti egymást.

2013. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám be.

7 éve vagyok párommal, tetkó mániás is vagyok (két felkar, mellkas full tele, lapocka, boka, és majdnem tele varratom magam), de az ilyen szerelmi tetkókat felejtősnek gondolom.

Sose lehet tudni mit hoz a jövő! (pláne, hogy már meg is csaltad, az már veszett fejsze nyele)

23/L

2013. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem jó ötlet. Tetoválókörökben meg hozzáfűződök az a babona, hogy ha ilyet varratsz magadra, előbb-utóbb szétmentek a barátoddal/barátnőddel.
2013. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem csaltad volna meg talán elhinné és nem lenne szükség hülyeségekre.
2013. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*taps taps taps taps taps taps
2013. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andii1 ***** válasza:
21éves vagy és ilyen a gondolkodás módod?:D grat... és egyátalán nem jó ötlet..
2013. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Látom, nagyon ért a témához az, aki lepontozott.
2013. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!