Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy kissé beképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kissé beképzelt, nagyon szép lány kezdeményezne egy srácnál aki nem tetszik neki, csak azért mert a srácnak bejön?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok? :)
2011. szept. 9. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt a kérdést nem értem. Esetleg megfogalmaznád érthetőbben?
2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Főleg nem akkor, ha még beképzelt is.
2011. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
20:45 - Na: van egy szép lány, aki még el is van szállva magától. Van egy srác, akinek tetszik ez a lány, és ezt a lány tudja. Vajon kezdeményezne a csaj ennél a fiúnál ha nem tetszik neki, csak azért mert a srácnak bejön? (ennél érthetőbben nem megy :))
2011. szept. 9. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
TE vagy a srác? Nem valószínű, egy beképzelt csaj, vagy nem kezdeményez, vagy, ha igen, akk a srác tetszik neki. De csak azért nem kezd ki valakivel, mert tudja, h bejön neki.
2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, így már érthetőbb :) Szerintem egy beképzelt lány, de egy lány csak úgy általában is, nem kezdeményez csak azért, mert úgy gondolja, hogy tetszik a fiúnak, de közben a fiú nem tetszik neki.

De nem tudom, ez leginkább a lánytól függ. Én csak olyannal szoktam kezdeményezni, aki tetszik nekem.

20.45 voltam

2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik játszadoznak, de nem hiszem, hogy ennél ne lenne jobb szórakozása.
2011. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen beképzelt szúz Q-ákat nem érdekli kinek tetszenek, lehet nem is tud rólad, szóval, hogy ő kezdeményezzen nálad szerintem annak esélye egyenlő a 0-val. Ha te kezdeményezel nála, és nem vagy ez esete, nem nézel ki jól, nem hordasz márkás ruhákat, nem vagy gazdag, nincenek menő srác ismerősed szintén 0 az esély. Sorry, de ez az élet! Keress átlagos, de szép lányt, aki nem plázacica, de mégis jól néz ki!
2011. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem fog egy lány kezdeményezni,főleg nem "kicsit szép" beképzelt lány :D esélytelen,ezt így valahogy neked kéne megoldani.

{20/l}

2011. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
FOREVER ALONE
2011. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jeanne ***** válasza:
Nem azért fog kezdeni vele, mert annak tetszik. Ezekben nincs szánalom. Max a vaskos buxája miatt, vagy mert jó a kocsija.
2011. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!