Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el otthon hogy a lányokhoz vonzódom :?

Figyelt kérdés

tuti nem értenék meg.. és kezdik furcsálni hogy nincs barátom.

19/l



2013. márc. 9. 14:05
 1/10 anonim válasza:
77%
Kedves kérdező! Semmi, baj nincs vele, ha lányokhoz vonzódsz. Ülj le otthon a szüleiddel. Kérd meg őket, hogy ne szóljanak bele, és ezen tényleg nem tusz változtatni. És ha szeretnek elfogadnak így. Aztán mond el. Valószínüleg sírni fogsz, ne tartsd vissza. Meg fogják érteni. Hiszen azért a szüleid, hogy támogassanak! Igazából tegyed előbb fel magadnak a kérdést: Félsz a fiúktól?- lehet, hogy ezért vonzódsz lányokhoz. Ha igen, ismerd meg őket jobban. De ha még mindig nem érzed jól magad velük, ne akarj változtatni magadon. Mond meg nekik, hogy mindent megpróbáltál az érdekében, hogy a fiúkhoz vonzódj. Hajrá :) Puxx: emotional
2013. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem is kell megmondanod otthon ezt. magánügyed.

(mondjuk kár, ha fiúkat megfosztod magadtól, tutira örülnének neked :D )

F

2013. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a magánügy dologgal nem értek teljesen egyet. A családnak bármit el lehet mondani, ha olyan a kapcsolatotok.
2013. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem megmondani anyámnak, erre mikor megtudta, kiröhögött és azt mondta jobb is, legalább véletlenül se eshetek teherbe :D
2013. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem nem szükséges elmondanod, persze a tudtukra hozhatod, de nem szükséges mindenkinek a "coming out".

Először is szoktasd hozzá őket a gondolathoz, ha megkérdezik hogy van-e barátod mondd hogy nincs és nem is kell. Beszélj velük a homoszexualitásról mint témáról, mondjuk a politikában ha valami történik ezzel kapcsolatban, hozd fel és beszélj velük arról, hogy ez miért teljesen normális. Persze ha nem akarsz egyértelmű lenni más politikai kérdéseket is vitass meg velük. A szülőknek is alakítható a véleménye ha józanul érvelsz és látják, hogy tájékozott vagy más dolgokkal kapcsolatban is, jobban hajlanak rá hogy átgondolják a kérdést.


Egyébként van testvéred? Mert ha igen és jóban vagy vele ő segíthet ebben.


Ha mindenképp el akarod nekik szemtől szemben mondani, hogy te leszbikus vagy akkor a legjobb ha eléjük állsz és szimplán elmondod.

2013. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem jól fogadták,amikor megmondtam,hogy a lányokhoz vonzódom.


22/F:D

2013. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
haha :D
2013. márc. 9. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, apa, szeretnék elmondani nektek valamit. Szeretlek titeket, és szeretném, ha teljes mértékben megismernétek, ha nem lenne titkom előttetek. ... (~mikor) rájöttem, hogy meleg vagyok. Eddig csak azért nem mondtam el nektek, mert nem volt bátorságom hozzá..." stb.
2013. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Aki lepontozott,annak üzenem,hogy karácsonyra humorérzéket kérjen!:D
2013. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy velük jó kapcsolatban ne mond el. úgyse értenék meg. ha meg mindent meg tudsz vele beszélni nyugodtan mondd el.
2013. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!