Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz fehér edzőcipő...

Szerintetek gáz fehér edzőcipőbe járni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és egy fehér nike air edzőcipőbe szoktam járni,(kicsit hasonlít egy futócipőre) mert marha kényelmes, de egyik haverom szerint ez ciki. Szerintetek?
2012. jún. 10. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a haver ciki, hogy kijelent ilyeneket
2012. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy néz ki a cipő. Alapvetően nem gáz a fehér cipő de van olyan cipő ami elég hülyén néz ki fehéren.
2012. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki a cipő, marha kényelmes, olyan, mintha párnákon járkálnék.Kinézetre gáz?

2012. jún. 10. 19:10
 4/17 anonim ***** válasza:

Az, az ilyenek nem utcára valók, sportolásra.

[link]


[link]

2012. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.
2012. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elvileg ez egy íratlan szabály hogy "fehér cipőt nem hordunk" még akkor sem ha az egész ruházatunk fehér. Akkor is minimum bézs vagy törtfehér cipőt kell húzni.

Ennek ellenére rengeteg fehér cipőt árulnak.

2012. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
a fehér edzőcipő alapból nem gáz, de az efféle futócipők ami neked is van szerintem már azok. olyan ez, mint a szandál. kényelmes, praktikus nyáron, ám mégis divatjamúlt. nem akarok belegázolni a lelkedbe, ez a szerény véleményem:)
2012. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy miért jobb egy divatos cipőben szenvedni, mint egy nem annyira divatosban jól érezni magunkat, főleg aki szeret sokat sétálni.Például én csomó külföldit látok, fiatalokat megjegyzem, akik full futócipőben járnak utcán. Például múltkor a bankba bejött 2 amerikai fiatal csaj, jól is néztek ki, igényesen öltöztek, és a csajnak egy Nike lunarglide futócipője volt, ami 30 ezer forint körül van. Nem szenvedett a gagyi vékony talpú divatos cipőkben, hanem a kényelmet választotta.Nem értem, hogy ez miért gáz. Sokkal de sokkal kényelmesebb, mint mondjuk egy adidas superstar, vagy egy converse gumitalpú cipő.
2012. jún. 12. 21:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam azt az íratlan (most már leírt) szabályt, miszerint fehér cipőt nem hordunk. Ezt a hülyeséget! Én lány vagyok, de még soha nem gondoltam, hogy ciki lenne nem barna deszkás cipőben grasszálni. Szerintem teljesen rendben van, hogy a kényelem az első szempontod és egyáltalán nem csúnya.
2012. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amit a kérdező linkelt pocsék, nem a színe miatt, azzal nincs gond.


A 4-es képei nagyon jók, és hülyeség, hogy utcán nem viselhető. Tök jól néz ki.


23/N

2012. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!