Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire egészséges testile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire egészséges testileg/lelkileg?

Figyelt kérdés

Érett gondolkodású emberek válaszát várom.


Huszonéveim közepét taposom. És nincs barátnőm. Meg nem nagyon jövök be a lányoknak (nem vagyok macsó és címlapfiú).


Viszont minden embernek vannak szükségei testi (szex) és lelki (szeretet) terén.


És néha nagyon le tud lombozni a tudat, hogy nem kellek senkinek sem.


Úgymond átlagos életet élek, dolgozok, a barátaimmal találkozok, eljárogatok ide-oda, szórakozni is elmegyek néha.

Csak mikor itthon vagyok egyedül, és szembesülök a tényekkel, az rosszul szokott esni.


Már gondoltam rá, hogy legalább a szexet fizetős úton pótolnám, hiszen nem akarom a potens éveimet fölöslegesen elszórni.


Ez szerintetek kikezdi az embert hosszú távon?


ha megnézitek a Maslow piramist, ott a szeretet, szerelem és a szex a legalapabb emberi igényekhez lett sorolva.


2013. márc. 9. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne a piramist nézegessük hanem csajozz be!
2013. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha megnézem a Maslow piramist, nem ez az alapja. Viszont igen, szükséged lenne egy párra, törődésre, testi kontaktusra. De mi újság a csajozással? Mit teszel ez ügyben? Miért nem sikerül?
2013. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ahol legutóbb is voltam szórakozóhelyen, minden nő a pasijával jött le. Úgy láttam.


Diszkóba meg nem szívesen járok.


Személyesen ritkán akadok össze olyan korombéli lánnyal, aki tetszik és emellett éretten is gondolkodik. Pár éve találkoztam utoljára ilyen lánnyal. Pedig nem a négy fal között élek.


Netes ismerkedést próbáltam, de oda vagy durván lelkisérült lányok járnak, akik csak bosszút akarnak állni a pasikon, vagy olyan lányok, akiknek lehetetlen megfelelni.


Van egyéb ötletetek?

2013. márc. 9. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod ha látnád a sógoromat akkor csodálkoznál hogy egy nagyon vékony, már már csont sovány férfinak akinek olyan hosszú orra van hogy a pókot kiveri a sarokból,és kopaszodik is, görbe a tartása is,és emellett asztmás is, hogy a fenébe van mindig nője? A titok annyi hogy hatalmas humora van. Mer lépni, mert flörtölni a lányokkal, és mivel pontosan tudja hogy néz ki, nem jár a fellegekben kapcsolat keresés közben.


Az a baj hogy ti férfiak azt hiszitek minden csak az izmokról, és a nagyon jóképűségről szól.. Csak nézz körbe az utcán hogy hány emberre mondod azt hogy "hát lehet zacskóval a fején jobban nézne ki) (még férfi szemmel is) mégis van barátnője, felesége, társa. Miért? Mert a természete olyan ami vonzza a nőket. Okos, vagy humoros, vagy értelmes, vagy állandóan vidám stb..

Egy olyan férfi aki nem mer a nőkkel beszélgetni, aki fél egy nőt megszólítani az ne is várja hogy lesz kapcsolata..

2013. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

24 vagyok, 2 éve nincs barátnőm. akkor se nyúlnék prostihoz ha csak azok lennének a Földön életem végéig. Ez én vagyok, én így élek. Érdekel valamit hogy én mit teszek? K*rvára de nem.



Ha neked ekkora szükséglet akkor prostizz, azért vannak.

2013. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4: merek nőkkel beszélgetni. A legjobb barátom is nő.

Flörtölni is merek lányokkal...


és nincs igazad benne, hogy minden csak a belsőn múlik. túl tapasztalt vagyok ahhoz, hogy ezt bevegyem.

2013. márc. 9. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

20:40


"..mindig van mellette valaki..2


Az a fura hogy 1 se tart ki mellette, hanem cserélődnek!

2013. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
általában kitartanak mellettük. és olyan rövid ideig szoktak szinglik lenni, hogy nehéz abban az állapotban rájuk találni.
2013. márc. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!