Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy anyuka, aki egyedül...

Egy anyuka, aki egyedül felnevelt 2 gyereket, és nem él semmilyen élettársi kapcsolatban, nem él szexuális életet, az lehet egészséges lelkileg?

Figyelt kérdés
Mármint nem testi betegségre gondolok, hanem hogy lelkileg? Gyengébb lehet idegileg? Könnyebben lehet depreszios? Létezhet hogy szeret egyedül élni? Jó ott van a 2fia neki, de mégsem férj, kedvese stb.
2008. szept. 1. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
amíg a gyerekek ott vannak, addig jellemzően nincs baj. után követlezik a problémásabb időszak.
2008. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én válás után kb.négy évig társ nélkül voltam,pici gyerekkel és a szüleimmel és nagyon ideges voltam,irigykedtem ha az utcán családokkal találkoztam,szóval könnyen depressziós lehet az ember szerintem.
2008. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Figyelj!

A nővérem egyedül él teljesen egyedül 5 gyerekkel!

a férje csúnyán átverte,megcsalta és a nővérem nyakán élősködött.Elváltak és már jó pár éve csak egyedül van az 5 gyerekkel.A legidősebb gyerek 11 éves a legfiatalabb most lesz 2 éves.De már a legfiatalabb gyerek amikor még meg sem született azelőtt hagyta ott.Szóval megcsinálta az 5 gyereket aztán szépen angolosan távozott.Csak amikor a nővérem kapta a pénzt akkor ment haza hogy pénzt kunnyeráljon.Szóval akinek csak 2 gyereke van az örüljön hogy csak kettő van most képzelje el magát a nővérem helyébe hogy most teljesen egyedül neveli azt az 5 gyereket.

2008. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
De hol a válasz?Mert nem derült ki soraidból...
2008. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Igen, lehet egészséges, és szerethet egyedül élni. De nagyon kell figyelnie, nehogy férfigyűlöletre nevelje a gyerekeit. Jó az is, ha a gyerekek közelében van valamilyen férfi.

És mindenképpen keményebb, nehezebb az élete, mint egy kapcsolatban... a kapcsolat biztonságot is ad, plusz a szexuális együttlét (és a sperma) boldogabbá, kiegyensúlyozottabbá is teszi a nőt.

2008. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!