Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segíteni? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drakey kérdése:

Valaki segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szükségem lenne most "lelki" támaszra..


Szóval az egész, úgy kezdődött, hogy megismertem egy lányt az iskolában. Eleinte csak haverkodtunk egymással, majd egyszer egy napon kicsit komolyabban "összemelegedtünk" és elcsattant egy csók. Majd akkor elmondta nekem, hogy már régóta erre a pillanatra várt..



2.5 éve voltam vele együtt! Vele volt az első szexem, az első csókom, ő volt az első igazi szerelmem..:\

Elég durván lett vége.. A szülei már a kezdetek óta nem csiptek engem, folyamatosan próbálták távol tartani tőlem a lányt. Egy hete olyan este 23.07 perckor hívott engem, nem tudhattam mit akart.. Zokogva mondta a telefonba, hogy el fognak költözni, és így nem tudnánk együtt lenni, így legyen vége.. El sem hittem. kihangosítottam a telefont, letettem az ágyra és összerogytam és sírtam..:\ Darabokra tört a szívem. Majd mikor tette volna le a telefont hallottam az anyja hangját hogy "Na megmondtad neki?"

Nagyon úgy tűnik, hogy a szülei így akartak minket szétválasztani.. Egyszerűen nem tudom feldolgozni a történteket, nincs semmi életkedvem, darabokra törtem..

Senkivel nem tudom megbeszélni ezt, a baráti köröm egyik része piál, sz*rik a világra a másik része meg a nap 24 órájában gépezik..

Szükségem lenne most olyanokra, akik tudnának nekem segíteni.. Privát üzenetben is akár.

17f



2013. márc. 9. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
én sajnos a nap 24 órájában gépezem, úgyhogy nem tudok segíteni :(
2013. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne add fel! A távkapcsolat is működhet, nem értem, miért kell szakítani, 1 év múlva meg 18 évesek lesztek.
2013. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
írj:)
2013. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ugyvan, a távkapcsolat is működhet. ha emiatt szakít, akkor nem is szeret igazán. én a barátnőmmel akkor jöttem össze, amikor kiutazott több 1000 km-re, angliába.. és mégis működött a dolog.
2013. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mennyire messzire költöznek? Másik város, másik megye, másik ország?
2013. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

de hova költöznek, azt nem tudod

ez az élet sajnos,

miért nem bírtak Téged, mi volt a gond? N

2013. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
300km költözik tőlem a szülei így próbálják tőlem távol tartani.:\ ezt megmondta nekem. Szerintem a távkapcsolat pedig nem jó ötlet ugyan is 2 hetente 1x ha látnám, és ki tudja hogy ott talál-e másik fiút.
2013. márc. 9. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted eléggé, akkor megtudnád oldani a dolgot így is. Ugyan nagy változás lenne a 300km miatt, de mégis, ha eddig jól ment a kapcsolat, akkor nem értem hogyan tudnád feladni emiatt... valamit csak kitudsz találni.
2013. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kék_ ***** válasza:
A szerelem egy kib*szott őrült dolog. Ha tényleg szeretitek egymást, és bármit megtennél érte a távolság sem fogja tudni tönkretenni a kapcsolatotokat.
2013. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha a távkapcsolatot azért nem vállaljátok, mert kéthetente találkozhatnátok. Ha akart volna, itt is talált volna más fiút magának.
2013. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!