Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van? (Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van? (Főleg fiúknak szól)

Figyelt kérdés
Egyik haverom mindig is mondta, hogy neki csak a fekete hajú lányok jönnek be (ami azért vicces, mert előző barátnője barna hajú volt...),szóval kérdem én, lehetséges, hogy egy pasi csak is egy ilyen nőt akar és tényleg elhiszi, hogy csak vele lenne boldog?

2013. márc. 9. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarom milyen a haja.Aki hajszín alapján dönt...
2013. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hülyeség.

Bár sokaknak van egy hajszínideálja.

2013. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem ez alapján döntök, de azt tudom, hogy a sötétebb hajú lányok általában jobban bejönnek, mint a szőkék.
2013. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ehh nekem is barna hajú barátnőm volt az utolsó és nekem is a fekete hajúak tetszenek :D mivan kémkedsz??
2013. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a barnát szeretem. Meg a szőkét, meg a vöröset, meg a feketét, meg a...
2013. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
(Utolsó) eddig sikerült inkognitóban maradnom! :D
2013. márc. 9. 23:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, de jöhetnek még! :) :D
2013. márc. 9. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a vörös az ideálom, igazából ez nálam max akkor fontos, ha 2 lány közül kell választanom...:)
2013. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy vannak ilyenek, én nem ilyen vagyok. Amit nem kedvelek, az a már őszesen szőke. Meg a rikító színek -zöld, kék, stb. (Egy-két alkalomra beleférhet, de huzamosabb ideig hülyén néz ki).
2013. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!