Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel részegen flörtölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel részegen flörtöltél, szexeltél, csókozlóztál másnap emlékeszel rá? FŐLEG FIÚKNAK SZÓL

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel egy bulin "enyelegtünk" nem volt végülis semmi szex,mondta hogy csokoljam meg,de én nem tettem mert ő kapcsolatban él,fogdosott... táncoltunk együtt!

Mondta hogy nagyon szép vagyok,nagyon tetszem neki ...(de ezt már mondta más is! nem egózásból írtam!Kérlek ne értsetek félre,és ne cikizzetek)

Szerintetek másnap is emlékezett rám?

Amúgy baráti társaságunk az 1,de elég ritkán szoktunk találkozni..régebben is célozgatott hogy tetszem neki..

Mit gondolhatott vajon másnap? Vagy ezeket ami mondott komolyan gondolta? 16L


2010. aug. 29. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy minimálisan volt részeg... és ő 24éves
2010. aug. 29. 22:54
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet emlékezett de ha igen akkor is sztem csak szorakozott veled vagy nem gondolta komolyan csak azért mondta mert volt benne pia
2010. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Habár én lány vagyok, de szerintem, ha nem is volt olyan részeg lehet, hogy komolyan gondolta. Bár nagyon sok esetben az ilyen idős fiúk csak a szexre mennek rá, de te ismered valamennyire szóval tudnod kell, hogy mennyire megbízható, szavahihető vagy esetleg nagyon szereti a kalandokat. (Habár van az a mondás is, hogy a részeg és a gyerek soha sem hazudik.)

Sok sikert!!! :)

Bocsi ha nyersen fogalmaztam vagy megbántottalak!

2010. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Írhattok még válaszokat!


Kedves utolsó,nagyon hasznos volt a válaszod,remélem tényleg komolyan gondolta ez a fiú,de úgysem lesz köztünk semmi mert kapcsolatban él..csak azért nagyon furdal a kíváncsiság hogy mégis mi van..

2010. aug. 29. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen komolyan gondolta, komolyan meg akart dönteni. Emlékezni meg valószínű emlékezni fog. Arra gondolhatott másnap, hogy remélhetőleg nem fog a nője fülébe jutni az eset, bár végülis úgyse történt semmi, szóval ki lehet magyarázni. Alapból ezek jutottak eszembe.

25/f

2010. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi 25F! Egyébként amugy meg is kérdezte tőlem hogy elmondom-e valakinek ... mondtam hogy nem! Mert ő apukám közeli ismerőse! És neki a barátja is próbálkozott nálam sőt még a sógora is,nem tudom mit gondolnak ezek rólam..
2010. aug. 29. 23:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy elfelejtettem írni hogy ez a férfi,1 nőcsábász,rendszeresen csalja az élettársát,amiről tud is csaj..
2010. aug. 29. 23:33
 8/8 IQnindzsa ***** válasza:
Nem tudom jol ertettem-e az utolso hozzaszolasodat ,hogy ez a pasi egy nocsabasz es a noje tud is rola? Mert akkor ertelmetlen a kerdesed. A pasi nagyonis emlekszik mindenre es csak meg akart donteni es egyetlen szavat sem gondolta komolyan. Bar szemely szerint en izetlennek talalom ,hogy egy 16 eves lanynal probalkozik. (pedig en is hasonlo f@szfej vagyok... :( )
2010. aug. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!