Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik nektek nem hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik nektek nem hiányzik az hogy valaki odabújjon hozzátok? Át öleljen meg csókoljon stb. vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
És miért van ez szerintetek hogy ilyen vagyok? :/ mert ez valahol jó valahol pedig rossz
2013. márc. 10. 01:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) és szingliknek sok sikert :) hát igen van jó meg rossz oldala is abból rossz hogy nem tudsz oda bújni senkihez abból meg jó hogy szabad vagy...nem szól bele senki mit és hogyan csinálj
2013. márc. 10. 01:20
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

a kulcsszó: "valaki"


kb 10 pasi akar velem járni, egyik sem hiányzik, hogy hozzámbújjon


szóval amíg nincs meg az a valaki...

2013. márc. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hiányzik, ez elég egyértelmű... Mit meg nem adnék érte, ha végre megtalálnám a szerelmet, de úgy igazán, viszonzottan... :) Szeretném megölelni, csókolni és csak ott lenni vele. A szex nem olyasmi, ami nélkül ne bírnám ki, erről itt nincs szó. Én inkább azt hiányolom, hogy egyáltalán hozzábújhassak és csak ott legyek vele... :)


De persze nem fogok akárkivel összeállni... bizonyos feltételeknek azért teljesülni kell a kiszemelt személyiségével kapcsolatban, hogy kijöjjünk és meglegyen a közös hullámhossz. Egyelőre még sajnos nem találtam meg...

2013. márc. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Időnként én is eljátszok a gondolattal, de ettől még a szingli életmódot kedvelem! 20/f
2013. márc. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Dehogynem hiányzik, 3 éves kapcsolat után, lassan két éve szingliként meg főleg.
2013. márc. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát igen én se akarok csak úgy össze állni akár kivel :) és még 1x sok sikert mindenkinek :) remélem mindenki meg találja az igaz szerelmét :)
2013. márc. 10. 01:50
 17/28 anonim ***** válasza:
12 vagyok. miért a lepontozás? mindenkinek mindegy ki ölelgeti, csak valaki ölelgesse???
2013. márc. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

De hianyzik :(

Nemreg lett vege egy rovid,, par honapos kapcsolatomnak.

Elotte 6 (!) evig voltam egyedul. Harminc fele kozeledem...

2 honap alatt 8 randim volt tarskeresorol, borzasztoak voltak.

Mi mast tehetnek meg? :(

2013. márc. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#17 nem, csak nem bírjuk az arcod
2013. márc. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Picúr/Pom-pom nélkül/ ***** válasza:

Nekem is hiányoznak ezek a dolgok...Az esti összebújós tévézés és beszélgetés...

De azért nem vagyok ám depis.:)

Próbálok mindig vidám lenni,mert a férfiak a mosolygós nőket kedvelik.:)

Pl.: a múltkor,amikor először sütött ki olyan gyönyörűen a nap,akkor az engem úgy feltöltött,hogy végig mosolyogtam azt a napot.Már jókedvűen indultam el itthonról,mosolyogtam és éreztem magamban a pozitív energiát.Ráadásul úgy vettem észre,hogy az nap sokkal több férfi nézett meg.

2013. márc. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!