Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik nektek nem hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik nektek nem hiányzik az hogy valaki odabújjon hozzátok? Át öleljen meg csókoljon stb. vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
És miért van ez szerintetek hogy ilyen vagyok? :/ mert ez valahol jó valahol pedig rossz
2013. márc. 10. 01:11
1 2 3
 21/28 ASOT ***** válasza:

A szingli nem egyenlő azzal, hogy jajj de jó lenne ha lenne valaki, és csak kínlódik és nem jön össze semmi és csak vágyakozik.


A szingli azért szingli mert nem is akar egyenlőre maga mellé senkit. Ha akar akkor ismerkedik.


De te nem szingli vagy hanem magányos.

2013. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem. Én akkor őrülök meg, ha kapcsolatban élek.
2013. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Dehogynem.:) Fél éve nincs senkim,és falra tudnék mászni néha az érzéstől,de nem lehet ezt se csinálni. Ilyenkor inkább el kell terelni a dolgot a haverokkal,sulival(munkával),stb,mert ha azon töprengenénk,hogy senki se ölel át,senkinek se mi vagyunk az a bizonyos legfontosabb... Azt hiszem,depresszió lenne a vége. Szóval én igyekszem magát a szeretethiányos érzést kizárni magamból(pedig nem vagyok egy érzéketlen,rideg valaki,szóval nem könnyű),aztán majdcsak lesz változás.:) A töprengés úgy se sokat oldana meg.

16/L

2013. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szingliség sokkal inkább egy életérzés, mint egy állapot, mint ahogy ASOT is említette. A szingli élvezi, hogy szingli, és valameddig, amíg neki ez így jó, nem is akar mást maga mellé. Akinek azért nincsen párja, mert volt, csak szakítottak, vagy nem jön neki össze, de nagyon szeretne, azt én inkább hívom egyedülállónak, vagy 2nincs pasija/barátnője, mint hogy azt mondjam rá, hogy szingli. Nekem a szingli szóhoz hozzátartozik a független és kísérletező, önmagát lekötni nem akaró ember ideája.
2013. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiányzik.
2013. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hiányzik, de csak a megfelelő embertől. Olyanok akikhez nem vonzódok folyton ölelgetnének, de tőlük nagyon nem vágyom rá. De szerencsére már kezdenek jól alakulni a dolgok, és az szokott ölelgetni akitől szívesen veszem.
2013. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem és nem is szeretném magam mellé senkit! Csak a gond van a párkapcsolatokkal.
2013. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az hiányzik, h valaki jól lecidázzon :'(
2013. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!