Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levegő a méhemben? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levegő a méhemben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy sokszor(leginkább a menstruáció előtti 7en jellemző) levegő jut be a méhembe, és ami bejön az ki is jön és hát eléggé érdekes hang kíséretével jön, ami engem zavar, nem beszélve hogy néha fáj is. Mit csináljak hogy ez megszűnjön és hogy többé ne forduljon velem elő?

Ha lehetne ne mehessek nőgyógyászhoz. De ha muszály...


2009. szept. 13. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ellen nemigen lehet mit csinálni. Max póz-váltással. Nekem csak akkor csinál ilyet, amikor hátulról szexelünk. Ha hagyományos pózban vagyunk, akkor nem.
2009. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a méhedbe nem juthat levegő, csak a hüvelyedbe, különböző pozícióknál ez mindenkivel megtörténik. vagy nem igazán értem, szex közben jut be levegő és távozik érdekes hanggal ugye? máshogy nem tudom elképzelni, ha érzed hog bekerült úgy tudod eltávolítani hogy benyúlsz a hüvelyedbe az egyik kezeddel csinálsz egy rést és a másik kezeddel finoman nyomod a hasad alját így kimegy a levegő hangkíséret nélkül.
2009. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem muszály, hanem muszáj :)
2009. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)))
2009. szept. 14. 18:44
 5/6 A kérdező kommentje:
de amúgy mitől lehet ez?
2009. szept. 14. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
hát.velem sem egyszer fordult eddig elő..én arra gondoltam hogy talán amikor beteszi a srácod akkor kerülhet fel a levegő..de jobb ötletem nincs pusza
2009. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!