Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 nap hegyi levegő - pöttyökke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 nap hegyi levegő - pöttyökkel? Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

5 napot a barátommal leszünk, fent a hegyekben, egy faházban, és hát ahogy lenni szokott, biztos lesz ott egy kis összebújás... :) egy "kicsi" :D és ahogy kell, leborotválom majd előző este szépen a szerelmi fészkem, mert kiborulok a szőrtől, a kedves se szereti, jobb ha megy. az a gondom, hogy a borotválástól kipattogzok :/ gyantázni és epilálni már próbáltam, de a végére kevés kell hogy ne pipiljek be a fájdalomtól. a borotva a legjobb, nem is látszik a szőr töve a bőr alatt, szépen le lehet borotválni. a gond az, hogy egy nap után ezernyi kis pötty van ott, pattogok tőle :S elég húsos szeméremajkaim vannak, meg a csiklóm se kicsi, de a barátom kvülről is szokta izgatni, és érződnek az érdes kis pettyek :/ próbáltam már testápolóval, és jó éles borotvát használok, nem is durván csinálom, csak finoman. mit tegyek, hogy az a 4 nap ne legyen rossz az 1 pöttymentes nap után?:(

tudom, hülyén hangzik, de fontos lenne:(


2010. aug. 22. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bikinivonal gyanta, a többi meg rövidrevágd nagyon rövidre , mégis jobb mint vörösopi* ával felsirni mikor ccsak hozzád ér , a dörzsoléstől csak rosszabb lesz
2010. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 twinky ***** válasza:
Vannak ilyen szortelenito habok, amiket felkensz, varsz 10 percet, aztan a spatulaval lehuzod. Szemely szerint nem probaltam, de van aki azt ajanlja, hasznalja ilyen esetben.
2010. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az ilyen 10 perces szereket nem ajánlom.

Nem is szokás ott használni, max a szeméremdomb táján, de lejjebb semmiképpen sem.

A szépségért (ez esetben a simaságért) szenvedni kell, már ha tényleg ilyen "szőrmentes" mániások vagytok.

2010. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!