Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek ezt komolyan kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek ezt komolyan kérdezem tőletek, miért jöttök állandóan ezzel a gyúrd ki magad baromsággal?

Figyelt kérdés
De nem csak erre az oldalra gondolok, hanem a való életbe is ha jó nőt akarsz akkor gyúrjál mikor ezzel, csak nem normális csajokat jutattunk az ágyba és aztán otthagyjuk, mikor sokan elfelejtik, hogy nem mindenki van oda ezért a sportágért és anélkül is lehet jó pasi valaki. Csakhát ez a buta liberális média tényleg sok agyát megfertőzi. Az oké elismerem, hogy meghozza sok embernél az önbizalmat, de ez inkább gyenge jellemre utal, mert alapból gyúrás nélkül kéne, hogy megjöjjön az önbizalmunk.
2013. márc. 10. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

12:36



Szórakozóhelyeket bezárhatod, edzőtermeket ne. Nem mindenki azért gyúr mert izmos akar lenni és ettől várja a csajok seregét.


Én pl azért edzem mert kell az erő és a kitartás a munkámhoz.

2013. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,de megint kezdődik a hülyeségek osztása..

Először is milyen jogon akarnál te minden edzőtermet bezáratni? Mert neked nem tetszik? Nekem nem tetszik a foci,rögtön zárassak be minden stadiont? Ez egy hobbi,szenvedély,mint például másnak a tánc,gyűjtés stb.

A legtöbb ember magáért edz,nem a nők miatt.

Aki pedig azt mondja,hogy a kondis izomzat semmire sem jó,az olvasson utána,ne beszéljen baromságokat mindenféle tudás nélkül.

Mi a fenéért lenne kötött izomzat? Évek óta kondizok,edzésenként 10 percet nyújtok,és sokkal jobb a hajlékonyságom és az ízületeim mint sok ismerősömnek.

Légyszíves,mielőtt elkezdenétek osztani az észt valamiről,legalább olvassatok utána.

2013. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Korábban leírtam egy hasonló kérdéshez a válaszomat, bemásolom ide is:


Elsősorban azért hasznos, mert sikerélményt ad, megtanít célokat kitűzni, küzdeni, ami az élet más területein is hasznos. Másrészt a rendszeres edzés pozitívan hat a mozgáskoordinációra, a testtartásra, ami pedig visszahat a lelki állapotra és így a kisugárzásra. Az, hogy idővel jobban is néz ki a kondizástól valaki, az már csak hab a tortán.


Azt még hozzátenném, hogy nem feltétlenül muszáj gyúrni, lehet saját testsúllyal is edzeni (street workout, fegyencedzés), azzal is szép eredményeket lehet elérni. Érdemes pl. rákeresni a Bar Brothers oldalára Facebookon.

2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Komolyan, én meg sosem értettem, hogy minek jönnek nekem a fogyjak le témával, ha hapsit szeretnék... volt önbizalmam, de valahogy lesz*rták a hapsik...

Nem kell totál kigyúrni magad, amúgy sem könnyű, de nem árt kondit szerezni, hogy ne nézz ki úgy, mint egy 6 éves kisfiú.

Amióta lefogytam, van alakom, formám, tartásom, hihetetlen rögtön nem vagyok kikosarazva és nyalnák vissza magukat azok, akik anno lepattintottak... pedig lelkileg ugyanaz vagyok: vicces, kedves lány, csak soványabb verzióban...

2013. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én pl full magamért edzek. Szeretek lejárni, szeretem látni az eredményét. A mindennapjaim részévé vált. Volt olyan barátnőm, aki szerint az izom nem számít, és be sem jönnek neki a túl izmos srácok. De mégis imádta taperolni a bicepszem pl... De a lényeg, hogy egészséges legyél, aktív és érezd jól magad a bőrödben.
2013. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

konditermek bezáratása?? Úristen....

Bár én lány vagyok, és tetszenek a vékony/szálkásabb fiúk is, de én magam szeretek edzeni,és igen,kondizom is. Aludni sem tudnék, ha nem sportolnék, engem jó érzéssel tölt el, hogy nem otthon meresztem a seggem...


Valahogy a sportos fiúk azért tetszenek jobban a lányoknak (sokaknak nem az összesnek)!, mert azt mutatja, hogy ezek a fiúk kitartóak, és ez egy férfias tulajdonság. Nem tudnék járni egy sportot teljesen mellőző emberrel, bocsi...És nem az agyongyúrt fiúk mellett állok ki, csak a sport mellett!! És veled van a baj, ha a kondizást valami média által sugallt fertőnek tartod.

2013. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!