Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha egyszerűen akaratomon kívül állandóan "összetöröm valaki szívét"?

Figyelt kérdés
Valamiért ha beszélgetésbe elegyedek valakivel, (aki fiú), az többnyire elhív mondjuk randira vagy hasonlók.., nekem viszont van jelenleg barátom és nyilván nem randizom más fiúkkal, szóval ezek után megsértődnek és már barátok sem akarnak lenni, mondván, hogy... "nem menne, mert így, meg úgy" (azért nem mindenki reagál így, de sokan) A barátnőim szerint, aki nem tud barát maradni, az csak lyukra utazik. Ti mit gondoltok?

2013. febr. 18. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak lyukra megy, de ha már leszólít és elhív randira, magyarán azzal a céllal megy oda, hogy összejöjjetek, akkor mi a francnak elégedne meg azzal, hogy csak egy szimpla barát legyen?
2013. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
végül is igaz.. aki tényleg szeret az segít meg barátod marad..bár ez se jó mert szar úgy bármit is kérni tőle vagy valami hogy tudod hogy ő szerelmes beléd te meg nem ..
2013. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez baromság, csak nem akarja kínozni magát feleslegesen, ha például a lány, akibe belezúgtam azt mondaná, legyünk csak barátok, akkor arra azt válaszolnám, hogy köszi, nem, barátom van elég, ez nekem kevés, úgysem tudnék úgy nézni rád. Bár volt rá példa, hogy annyira megkedveltem egy lányt, mint embert is, hogy belementem a barátságba.
2013. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ne vedd ezt túl komolyan. Viccen kívül ha valaki úgy gondolkozik hogy ha nem randizol vele, akkor inkább ne találkozzatok, az mégis mit látott benned? Valószínű csak a lyukat.
2013. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

F@szt.

Aki nem tud barát lenni, abban szimplán van tartás arra, h ne legyen nyálgép friendzone.

Vannak lány barátaim, de olyan lánnyal sosem lehetnék csak barát, akiben megfogott valami, és többet akarok annál. Mert azzal átverném őt is és magamat is.

2013. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értelmesebb ember nem is várja el olyantól,hogy a barátja ,vagy a haverja legyen,akinél tudja,hogy többet szeretne. Lehet,hogy te elvagy vele,mint haver,de neki szarul esik,hogy csak a barátod és nem A barátod. Mellesleg ha haverok vagytok,ebből kifolyólag találkozni is szoktatok sűrűbben,vagy csak dumálgattok,az is elég ahhoz,hogy az érzések erősödjenek benne(főleg találkozásnál) akaratlanul is. Ha beindul egy ilyen folyamat,azt nem lehet csak úgy leállítani,hogy "stop érzelmek,ne táplálódjatok mától,mert csak barátok maradunk"

Nincs köze ennek a lyukhoz,ha jobban belegondolsz.

L

2013. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!