Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit akarhat tőlem ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit akarhat tőlem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megtetszettem egy fiúnak.Jártunk is 4 hónapig.Csodálatos volt vele! Éreztem hogy imád.És kaptam plüssöt és csokit is tőle.Aztán nem úgy foglalkozott velem,ahogyan Én azt szerettem volna.Szakítottam vele.Sírt.Őszintén engem is bántott a dolog.Aztán elkezdett utálni!!! Minden ellenségem barátja lett és cikizett! És elkezdte mondani órán mindenki előtt hangosan hogy Én vagyok a legcsúnyább lány! :-( Aztán öngyi akartam lenni,és Ő azt mondta nem engedi.Mert szeret.De soha nem járhatunk már. Majd minden egyes nap óra után lekísér.Puszit ad vagy ölelést.És úgy néz rám,mint senki más.Minden lányt az én nevemen szólít,olykor szégyelli is magát. :-D Sok mindent megoszt velem,de van hogy az egyik nap szeret a másik nap meg bunkó velem.Mégcsak nem is köszön és nem adja még a tollát sem kölcsön.De van hogy védelmez van hogy támad.Nőnapra nem vett semmit,de csak nekem mondta hogy boldog Nőnapot.Valentin-napra én vettem neki szívecskét.örült neki,bár megsem köszöntte.De otthon mutogatta.Én nem kaptam tőle semmit.Mi ez? Barátság? SZerelem? 18/L
2013. márc. 10. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudja eldönteni mit akar.. Lehet néha csak barátként tekint rád, néha meg tényleg többet érezz. Miért nem kérded meg tőle?

17f

2013. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a szakítás megviselte őt és vissza akar vágni de közben szeret.
2013. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle hogy most mi mik vagyunk.Azon a héten már nem szólt hozzám...És látványosan utált.Szóval inkább nem kérdezném meg tőle mégegyszer.
2013. márc. 10. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak játssza az eszét téged próbál húzni, és sikerül is neki. Szerintem játszik veled, ha van eszed nem foglalkozol vele.:D Ilyenen megsértődni..
2013. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!