Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben ismertem meg egy srácot társkeresőn, msnen beszélgettünk, néha e-maileztünk. Aztán kezdtem megkedvelni és komolyan gondolni azt, hogy talán ebből lehet is valami. Erre szerintem megijedt a srác, mert kb. egy hétig nem reagált semmire, pedig fennt volt. Szóval én letiltottam, ő írt egy sértődött e-mailt én válaszoltam Neki, aztán ennyi. Kicsit később töröltem magam arról a társkeresőről, inkább a "való életben" ismerkedtem tovább. Aztán december közepén visszaregisztráltam. Az oldal jelzi, hogy ki nézte meg az adatlapomat és képeimet. Decemberben még úgy heti kétszer nézegette. Aztán poénból írtam, hogy B.Ú.É.K. válaszolt rá és azóta minden nap nézi az adatlapomat és mindegyik képemet....

Nyilván nem írok neki, hogy minek nézegeti, mert hagy nézegesse, csak nem értem mivan... vagy hogy miért nem ír... elhiszem, hogy attól tarthat, hogy leszólom a múltkoriért... de akkor is kíváncsi vagyok...

Szerintetek?


2013. jan. 6. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
fél,hogy leszolod! melyik társkeresö volt az?
2013. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem megijedt a letolás miatt, de jelentettél neki valamit, ha megnéz
2013. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj velem, sármos vagyok,öntelt,és egoista... 184 cm magas, barna haj, barna szem, Edward Cullenes haj,IBH 1 es karok,UTE 18as focista:D Örültem hogy bemutatkozhattam.:D

18/F

2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha leszólnám, akkor azt írtam volna, hogy búék te nyomorék :D vagy vmi hasonló :D

fiatal vagy hozzám.egy icipicit :D és nem jön be az a vámpírfiú sem :D (20vagyok;))

2013. jan. 6. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
a kor nem számít:D
2013. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hahaha :D hát akkor... nos az ute plusz pont :D viszont én is egoista vagyok úgyhogy nem lennénk nagyon jóban :D
2013. jan. 6. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,az lehet egoista akinek van mire...:)
2013. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!