Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit gondolnál erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit gondolnál erről?

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó. Sokszor randiztunk és a legutolsónál megkérdezte tőlem hogy hány pasim volt. Én pedig őszintén válaszoltam hogy még egy se. (17éves lány vagyok)Úgy láttam rajta hogy kicsit furcsállta .Igazából én ezt nem szégyenlem. Jól éreztük magunkat,sokat beszélgettünk és sokat nevetgéltünk. A randi végén megkérdezte ,hogy nem e járnék vele , én igent mondtam , azt mondta hogy szép vagyok ami nagyon jó esett:) volt egy szájra puszi és ennyi ez már több napja volt és azóta nem keres. Azon agyalok,hogy lehet meggondolta magát ,szerintetek?

2013. márc. 10. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy arra vár hogy te keresd.:D Ezen nem gondolkodtál?
2013. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiuk többsége fél a szűz lányoktól ,főleg ha még kiskorú.
2013. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az lőzőhöz:megijedt a drága.
2013. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg váratlanul érte a dolog, hogy még nem volt barátod, mert ez azt is jelenti, hogy szűz vagy. Szerintem most kicsit össze van zavarodva és ezért nem keres. Várj egy pár napot, s ha nem jelentkezik, keresd meg és próbáld meg tisztázni a dolgot. :)
2013. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Furcsán viselkedik, de ne sajnáld, a férfiak többsége nem ekkora idióta, nem lesz hátrányod belőle, hogy még nem volt senkid.


22/F

2013. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!