Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek sok kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek sok kapcsolata volt, akkor hogy viseli a szakításokat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
talán könnyebben?:O
2013. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szakítás utáni fájdalom attól függ mennyire szerette azt a valakit és nem az h hány szakításon van túl mert az lényegtelen
2013. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
Így van, szerethette jobban is mit az előzőt ragaszkodhatott hozzá jobban is, és ezért megviselhette jobban is, de ennek ellenére lehet h gyorsabban dolgozza fel.
2013. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem én túlságossan is kötődöm . Ezzel nincs mindenki így . Én nem szeretnék egy csomó exet . Akinek sok exe van az hogy áll ehhez a dologhoz , hogy hány párkapcsolata volt hány emberrel ?


Lehet ,hogy a volt kapcsolatok csak akkor nem izgatják az embert ,ha éppen szerelmes , van társa , de amúgy meg nosztalgiával fel-fel emlegeti a volt társait .

2013. márc. 10. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
En konnyebben. Meg ha nagyobbak is az erzelmek az utobbinal, akkor is konnyebben ahhoz kepest, mintha ugyanaz korabban lett volna. Megszokja az ember, hogy nem dol ossze a vilag, ha elveszit valakit.
2013. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!