Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek 25 évesen még ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 25 évesen még ott tart, hogy nem volt komoly kapcsolata, és még szűz is, akkor az egy született vesztes?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok mielőtt kérdeznéd.
2013. febr. 3. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
igen
2013. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
főleg ha csak erre tudsz gondolni
2013. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem! De azért járj nyitott szemmel! :)
2013. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha még elkezd változtatni ezen, akkor nem.
2013. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, de körülmény függő.
2013. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen! Attól még lehet jó másban és sikeres! Hozzáállás s felfogás kérdése!
2013. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem, csak csúnya.
2013. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
hajrá.
2013. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Már miért lenne az? Az, hogy valaki ennyi idősen férfiként még szűz, több okból is adódhat. Nem hiszek abban, hogy valaki született vesztes, csak abban, hogy valaki vesztessé tudja magát degradálni (nem mintha szerintem a szüzességnek a lúzerséggel bármilyen kapcsolata lenne...). Nevelés, barátok, gyerekkori negatív tapasztalatok, temperamentum... sok minden közrejátszhat.


22/L

2013. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy nagy marhaság,senkivel ne foglalkozz aki leszól ezért! Míg iskolába jártam én sem foglalkoztam a lányokkal de nem is bánom mert elvonták volna a figyelmemet a tanulástól.Később meg már nehéz választani mert sok nő a pénzre hajt vagy valamilyen érdekre ezzel én így voltam,sok millióm bánta. itt egy cikk a mai nőkröl, vigyázz velük és ne felejtsd el sosem: inkább maradj egyedül mint hogy kihasználjanak! [link]
2013. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!