Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy utálom az exet, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy utálom az exet, hogy azt érzem, felrobbanok. Hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés

szóval ki vagyok akadva, fel tudnék robbanni, meg tudnám ölni egy kanál vízben, megérdemelné, hogy visszakapjon mindent, remélem az élet megadja ezt a szívességet, szóval ezt a mérhetetlen dühöt és indulatot nem akarom érezni, szeretnék nyugodt lenni, egy életre kitörölni őt, bár elköltözne jóóóó messzire és nem látnám soha többé, nem hallanék róla soha többé, de mindig mindenhol feltűnik (most a neten egy chatoldalon ahogy p*nákra vadászik)


mit tegyek, h ne kerüljek dili házba? megőrülök!


2013. márc. 10. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a .bat fileokat nem szeretem! De a többség tényleg a .exe-t utálja jobban.
2013. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a gyilkosság nem megoldás...am meg felejtsd el mert ahogy látom még mindig szereted nem kicsit...
2013. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem szeretem, utálom, utálom, csak fájdalmat képes okozni

én meg nem vagyok kíváncsi arra, hogy mivel tud még előrukkolni.

de mindig van valamiiiii és 1 éve vagyunk külön!!!élni akarok!!!

2013. márc. 10. 19:02
 4/11 A kérdező kommentje:
de előttem az egész élete, engem minden infó megtalál, pedig nem keresem!
2013. márc. 10. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
akk gyere össze velem és segítek elfelejteni azt a bunkó srácot ok? 22F
2013. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ezt már próbáltam.

már csak a bungy jumping hiányzott a srácokkal, amnnyi minden kalandba belementem miután szakítottunk az exszel.


ahhoz képest hogy a net óóóóriási, az ex hogy a francba tűnik fel már itt is? nincs egy nyugta az embernek tőle.


most közöltem vele, tűnjön el a netről, az életemből és utcán se jöjjön velem szembe még véletlenül se soha de soha!

2013. márc. 10. 19:11
 7/11 A kérdező kommentje:

mint valami szellem hogy mindenhol ott van és végig kell néznem az ő boldogságát.

asszem ki kellene ütnöm magam.

2013. márc. 10. 19:12
 8/11 DarkMongster válasza:

(Megjegyzés: Én először azt hittem, hogy "szexet" írtál oda)


Nem tudom, miért utálják a .exe file-t. De hogy hogy szabadulj meg tőle, azt nem tudom.

2013. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

vezérlőpult - programok eltávolítása


de jó, h ez a legnagyobb gondod, különben meg csak exe-vel tudsz játszani. de hagyjááá mááár ezzel

2013. márc. 10. 19:29
 10/11 anonim válasza:
A sajat egod önzöszeretet vagya nem elegül ki. Es ezt fokoztad az elmult egy ev alatt. A kapcsolat az elsö pillanattol önzö volt es csak rolad szolt, (valoszinüleg a parod reszeröl is, ha csak nem egy a dualitas föle emelkedett letezö, ezt nem lehet tudni). Szoval egy hazugsag vagy.
2013. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!