Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen 15-16 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen 15-16 évesen már tobzódó tinik miért nem keserülik meg majd a 20 éveikben, hogy ittak/cigiztek/szexeltek?

Figyelt kérdés

Mert én gimiben ilyen kis stréber zombi voltam, bemagoltam mindent, hogy 5ös legyek, csak épp gondolkodni nem tanultam meg. Nem jártam el sehova, csajom se volt. És nagyon megkeserültem ezt a dolgot, mert érzelmileg fejlödésem lemaradt 4-5 évet legalább. Csajozás nagyon nehezen ment, 21 évesen lett elöször csajom. Életképességem is igen csekély, és csak gyüjtöm a lemaradást az életben, pedig BME-n diplomáztam, jó ruhákban járok, okos vagyok, csak épp életképtelen.


Az ilyen kis /tini taknyok/ meg isznak cigiznek nőznek, meg hát izmosabbak meg minden, és mégse szivják be késöbb, hanem épp ellenkezöleg, inkább megtanulnak élni a folyamatos tobzódásban...és egy alig megszerzett érettségivel is többre viszik mint én.


2013. márc. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 fospuska ***** válasza:
97%
mert kapcsolatokat építenek, kommunikatívak, felismerik a lehetőségeket és élnek vele. és az életben ez számít.
2013. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 Noydra ***** válasza:
100%

"Azért nem foglalkoztam az iskolával, mert az utcán szerzett tudás az felér egy diplomával"


Bár még iskolába járok, de gondolkodj el rajta, mennyire igaz is ez.

Miért kéne megszívnia később annak, aki él az iskolás éveiben is?!

2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/184 anonim ***** válasza:
100%
Mert tankönyvekből soha a büdös életben nem tanulod meg, hogyan beszélj emberekkel, hogyan ismerkedj lányokkal, és hogyan legyél jó barát, jó férj, akármi. Ha totál elvágod magad tizenévesen a társaságtól, akkor ne csodálkozz, ha később nehezedre esik kapcsolatot kialakítani másokkal. Azok a fiatalok, akik társaságkedvelők, sokkal inkább tudják kezelni mások emberek hisztérikáját, személyiségét, könnyebben ismerkednek, sokkal inkább ki tudják használni a lehetőségeket, amit az élet nyújt nekik.
2013. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 A kérdező kommentje:

de ha nem szereznek elég magas képesitést mert rühellnek tanulni és lusták is tanulni, akkor azért járjon már legalább akkora kinkeservers büntetés, mint azért, hogy nem járok társaságba.


mert elmondom mivan:


én rühelltem társaságba járni, mert nem néztem ki jól, furcsa is voltam, kiközösitettek ---> féltem társaságba járni.


akiknek meg az ismerkedés megy, mert jól néznek ki, meg alapból megnyerö a személyiségük, azok sok esetbe nem okosak és az iskolában szereznek kudarcélményeket ---> rühellnek iskolába járni...


legyen csak annak esélye, aki kiküszködi mindkettöt egyszerre...


ez nem fer, hogy a diploma önmagában nem garantál semmit, viszont az, hogy megtanultam az emberekkel bánni egy átlagos szinten az meg igen?

2013. márc. 10. 21:11
 5/184 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt nézem, hogy unokatesómnak 14 évesen több ismerőse, kapcsolata van mint nekem 20 évesen akkor mondhatjuk, hogy többet elért. Ha bármi kell, vagy mondjuk el akarok adni valamit egyből őt keresem, aki ebben segít de tényleg nagy poén... Megyünk bárhova a városba és tuti, hogy 3-4 haverjával összefutunk, én meg egész nap bandukolhatnék akkor se látnák egy haveromat se:D Ezek a kapcsolatok később jól jöhetnek neki, 14 évesen mindenből pénzt tud csinálni, kis ésszel esküszöm már milliomos lehetne:D És semmi illegálisra nem kell gondolni, mert mindenki lehet piti drogfutár vagy zsebtolvaj, de ő valahogy más ezt azt megvesz neten eladja haveroknak meg ilyenek. Persze ezt a pénzt mindig elveri, erre mondom hogy kis ésszel, de tény, hogy ez később nagy segítség lehet.
2013. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
100%

Az élet senkivel sem igazságos, pont ettől igazságos!

Nem mindenki rühell tanulni, aki társasági ember, nem csak fekete meg fehér létezik. Aki nem tanul, nyilván nem lesz asztrofizikus, de a legtöbb munkahelyen illik tudni az emberekkel kapcsolatot kialakítani/tartani, kontaktusban lenni, márpedig ha ezt nem gyakoroltad előtte, akkor bizony nehezedre esik, és az ilyen feladatokra nem téged fognak felkérni. Ez egy ugyanolyan képesség, mint a "jó csapatmunka" "jó kommunikációs képesség" "ideegennyelv ismerete" meg amik még lenni szoktak életrajzokban. Lehet, hogy a saját életedet éled le, és lehet, hogy okos vagy, de az elismerést mindig olyanok fogják bezsebelni, akik ki tudják használni a lehetőségeket, akik leleményesek.

Nem tudhatod, hogy azok az embereknek milyen hátrányuk van az életben. Te életképtelen vagy, mert 25 évet eltöltöttél a könyveid felett, ők meg max nem lesznek mérnöki fejlesztők, vagy mit tudom én, ha már a BME-t említetted. Ezen kívül fogalmad nincsen arról, ha épp van, illetve milyen nehézségük adódik az életben. Ne bíráskodj mások felett. Aki nem diplomás nem feltétlen hülye is. Akinek diplomája van, nem feltétlen intelligens, és aki végigtanulta az életét, nem biztos, hogy sikeres is lesz. Mert a karrierépítés nem csak arról szól, hogy van egy diplomád. Ennyi idősen illene felfogni.

2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 A kérdező kommentje:

mrá felfogtam, csak épp az oktatásból mindez kimaradt, mert magyarországon ilyen elmaradott iskolázás van még mindig. Azt hitték, hogy nekem magától értetödö hogy haverkodni KELL?


én rühelltem, irigyeltem és gyülöltem a jóképü srácokat az egyetemen, akiknek bejött az élet, mert buliztak, nöztek végig, tanulást meg összehozták a haverokkal puskázással meg mindennel, persze tanultak is, de minden egyszerübb volt nekik, mert összeadták a tudásukat. És nekik arany életük van akárhogy nézem.


Persze ehhez az kell, hogy alapból jóképü legyél, mert akk könnyebben befogadnak mindenütt és nem kezdek traumákkal az életedet.

2013. márc. 10. 21:30
 8/184 anonim ***** válasza:
Nem vagy jóképű? Eljárhattál volna kondiba és szórakozni. Konditól jobb lesz a tested. Ha szórakozol és barátkozol akkor pedig rádragad egy lazább stílus. Szóval jóképűség kihúzva, de ott a jó test és a jó duma. 3/2 nem olyan rossz.
2013. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 A kérdező kommentje:

hát az én stilusom alapból elég laza volt, csak évekig el voltam zárva lány társaságtól, mivel az iskolában nem voltak lányok, bulizni meg nem járhattunk sokat, mert nehéz volt az iskola.


Volt csajom egyetem alatt, társkeresöröl, tök silány kapcsolat volt, de nekem még az is jo volt. Utána meg elkezdtem csajozni járni ugy durván. Több mint egy évig jártam bulikba, de hát nem ömlöttek a puncik. Smárolás az volt rengeteg, de ugy igazán összejönni velem csak a csunyább lányok akartak. A vállalható, tök átlag lányok már kihivást jelentettek. Nagyon sokat kellett járni csajoznom és odamenni idegen emberekhez semmi alapon, és ismerkedni velük ,hogy aztán véletlenül legyen egy tök átlag barátnőm.

2013. márc. 10. 21:42
 10/184 A kérdező kommentje:
és sztem méltatlan, hogy ezért a viszonylag alap dologért 100x annyit kellett küszködnöm, mint az átlag ember. Mert lássuk be találni egy barátnöt nem kéne, hogy nagy kunszt legyen egy sportos magas, joképü fiuknak. Csak ugye én nem vagyok se joképü se sportos se magas.
2013. márc. 10. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!