Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen 15-16 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen 15-16 évesen már tobzódó tinik miért nem keserülik meg majd a 20 éveikben, hogy ittak/cigiztek/szexeltek?

Figyelt kérdés

Mert én gimiben ilyen kis stréber zombi voltam, bemagoltam mindent, hogy 5ös legyek, csak épp gondolkodni nem tanultam meg. Nem jártam el sehova, csajom se volt. És nagyon megkeserültem ezt a dolgot, mert érzelmileg fejlödésem lemaradt 4-5 évet legalább. Csajozás nagyon nehezen ment, 21 évesen lett elöször csajom. Életképességem is igen csekély, és csak gyüjtöm a lemaradást az életben, pedig BME-n diplomáztam, jó ruhákban járok, okos vagyok, csak épp életképtelen.


Az ilyen kis /tini taknyok/ meg isznak cigiznek nőznek, meg hát izmosabbak meg minden, és mégse szivják be késöbb, hanem épp ellenkezöleg, inkább megtanulnak élni a folyamatos tobzódásban...és egy alig megszerzett érettségivel is többre viszik mint én.


2013. márc. 10. 20:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/184 Noydra ***** válasza:
100%

Teljesen mind1... A lényeg, hogy TE voltál a hülye és nem MI vagyunk az aljas trógerek mert élvezzük az életet ...

Az meg amit az előző válaszoló írt, hogy most akkor hány évesen is volt csajod? :D

Dehát nem lepődök meg igazából ha hazudsz... Elég nehéz elképzelni, hogy bnőd lett volna e egyáltalán, ilyen felfogással...meg ennyi hülyeség elpofázása után...

2013. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/184 A kérdező kommentje:
na épp az előbb irtam le, hogy te az a fajta ember vagy, aki a pofámba vágja, hogy sose lesz csajom, mert egyszerüen képtelenség, és ha mégis van csajom, akkor meg hazudok.
2013. márc. 10. 23:19
 63/184 Noydra ***** válasza:

Akkor magyarázd meg, miért mondtál 2 egymásba vágó dolgot?

Egyszer azt írtad 21, máskor azt, hogy 18 évesen volt először bnőd ...

2013. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/184 A kérdező kommentje:

18 évesen volt egy csajom 2 hónapig, vele nem dugtam. Az olyan csaj volt, hogy évekig nyomatta nekem az sms-eket, hogy ő nem talál elég tökéletes fiut maga mellé (kb 3 falu csapta neki a szelet folyamatosan)...engem nem ismert, rámhallucinálta az ideálját, aztán ahogy megismert és nem tudtam kielégiteni a kiskirálylányi egóját, igyhát dobott.


utána lett 21 éves koromban egy csajom társkeresöröl. Egy évig voltam vele. Utána szakitottam vele.


Aztán elkezdtem csajozni járni. Egy évnél is tovább jártam igy csajozgatni mig lett egy ujabb csajom, vele vagyok vagy 4 honapja.


Voltak alkalmik is, de azok eléggé vállalhatatlan nök voltak, csak ugye nekem már NAGYON kellett valaki és le kellett tenni a lécet.

2013. márc. 10. 23:24
 65/184 A kérdező kommentje:
nekem az számit barátnönek, akivel viszonylag normális kapcsolatom van és van szex is.
2013. márc. 10. 23:25
 66/184 Noydra ***** válasza:
100%
És hány bnődet tartottad eddig csak egy kicsit is szépnek?...
2013. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/184 A kérdező kommentje:

nekem mindegyik barátnöm vékony, velem egyidős nőies arcú lány volt. Az első barátnöm az tényleg szép volt, mikor vele jártam, akkor utcán belémkötöttek csávókák, hogy szálljak le a csajról, mert baj lesz.


A második csajom az falusi lány volt, ok hogy vékony volt meg széparcú, de kicsit elhanyagolt. De jo volt vele a szex én birtam minden porcikáját.


A mostani csajom pesti agglomerácioban lakik, nagyon konszolidált családi és egyéb körülmények közt. Ápolt, sportos, én vagyok az első pasija, okos.

2013. márc. 10. 23:30
 68/184 A kérdező kommentje:
mondjuk ha igy a mckayla maroney-t annak a kategoriának ami sztem már jó csaj, akkor a barátnöim 1-1,5 kategoriával lentebb vannak. Mondjuk a McKayla az egy 7es csaj, én 6.5-es fiu vagyok legjobb esetben, de inkább 6, akkor nekem a 7es csaj már igen problémás.
2013. márc. 10. 23:34
 69/184 Noydra ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy hogyan lehet ezek alapján ilyen a felfogásod, mondjuk valószínűleg semmit nem éreztél egyik csajnál sem, jól mondom?
2013. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/184 A kérdező kommentje:
az első csajomba halálosan szerelmes voltam, mert hát engem sokáig melegnek csufoltak mert nem csajoztam és akkor igy a semmiböl leesik egy szép lány. Az ember olyankor nagyon esedező lesz és nem érti meg azonnal, hogy még millió másik olyan lány van még a világon és a lányokat nem kell komolyan venni, mert ugyanolyan bizonytalan kis komplexusos izék mint bárki más, csak max más területen vannak bajaik az életükkel. Mnondjuk azért inkább legyenek az embernek tanulási nehézségei, mint interperszonális kapcsolatokban tanusitott fogyatékosság én azt mondom. Engem bevágott a sarokba egy életre, hogy nem megy a csajozás...olyat még nem láttam, hogy valaki azért sirna évekig, hogy neki nincs diplomája...viszont engem a pszichiátriára is eljuttatott, hogy nicns csaj.
2013. márc. 10. 23:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!