Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelmes regényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmes regényt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék egy szerelmes regényt venni, mert nagyon szeret olvasni és meg szeretném lepni egy könyvvel.

Én valamilyen friss műre gondoltam, de, ha van a klasszikusok között nagyon kiemelkedő, akkor azt is szívesen fogadom. 21/F



2013. márc. 10. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
és a magyar klasszikusokat már elolvasta?
2013. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vedd meg neki a tvájlájtot de ne csodálkozz ha utána kiszor téged, vagy szex közben edvárdot suttog :)
2013. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üdv, Shevy!
2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fospuska ***** válasza:
most minden nőismerősöm erre a "szürke 50 árnyalata" meg a folytatásaira esküszik. szerintem szar,de a csajok valamiért nagyon odavannak érte.
2013. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21:28

Üdvözlöm Doktor Úr!


21:29

szívemből szóltál :)

2013. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az attól függ, mit szokott olvasni, írnál példákat? akkor lehetne ajánlani
2013. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üvöltő szeleket (Wuthering Heights) Emily Brontë-tól olvasta?

Elég hosszú és érdekes, nem hétköznapi sztori...

2013. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!