Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe? .

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem, hogy ez több, mint barátság.Mert az összes többi barátnőmmel nem így viselkedek,és egyáltalán nem is így érzek... mikor vele vagyok, akkor magam vagyok..és mikor nincs velem akkor általában rossz kedvem van.Nem egészen úgy tekintek rá mint egy barátnőre...több annál.Azt hiszem képed lennék vele járni. De nem vagyok biztos ebben. Mit csináljak? Mondjam el neki? És ha rosszul fogadja? Félek..nem tudom mit tegyek, nagyon szeretem őt, ne akarom elveszíteni. 15L
2013. márc. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
csókold meg.. én ezt csináltam annó.
2013. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Junkies ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok én tudom hogy szeretem csak nem tudom hogy mondjam el neki nem hiszem h ő szeret engem szerintem ő a fiúk iránt vonzódik bár még azt mondta nem volt barátja. ha megoldottad a problémát kíváncsi lennék rá hogyan :$
2013. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!