Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jött fel a gumi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött fel a gumi?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pont szexnél jártunk mikor a gumifelhúzásra került a sor.. De a gumi szorított és egyszerűen dugtam volna be de lejjebb csúszott... mitől van ez? kicsi a gumi? kérlek segítsetek.. elég kellemetlen volt de hálistennek elnevettük :)

2013. márc. 10. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szorított a gumi, és ettől úgymond "lelankadtál". Nagyobb gumit kell beszerezni, és próbálkozni, hogy megszokd.
2013. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Béna vagy. Olyan nincs hogy kicsi a gumi. Ugyanis tágul!
2013. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De... nem bírom letekerni rajta mert fáj és jól csinálom...
2013. márc. 10. 23:19
 4/9 anonim válasza:
szarul tetted fel :/ xd
2013. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ti is mind bekaphatjátok a fa*t. Tipikus sok tahó, bunkó semmit tudó ember aki csak azért jár gyk-ra, hogy po*ázhasson. Ugyanez a bajom. NORMÁLISAN, NEM FORDÍTVA akartam feltenni az óvszert, de csak iszonyú nehezen ment, és utána nem állt fel. JÖHET A SOK NAGYOKOS, HOGY NYÚLIK, de nem gyurma, hogy úgy is marad, a pötse az embernek meg nem szivattyúval működik, hogy pumpálja bele a vért, ergo hiába állna fel amúgy, és állt fel amúgy, óvszerbe nem bír jobban, mert összeszorítja. Én a durex ultra thinről mondom ezt, kicsi volt. Most fogunk keresni majd másfélét, hátha jó lesz. :) Ja igen. nekem nem csúszott lejjebb a gumi, sőt, leszedni is alig bírtam... :S
2013. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Háhh!! A Durex nekem is szorított egy kicsit, igaz csak az elite-t meg a fantasy-t próbáltam eddig, de mindkettő szorított egy kicsit, de attól még álltam mint a cövek. :D de majd ráérzel h meik gumi a jó, próbálgassátok a kül márkákat :D
2013. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
MY.SIZE márkára találtam most rá, ami neten beszerezhető, illetve patikákban meg kell kérdezni, hogy tudnak-e rendelni. Még 69 mm-es méret is van belőle, bár az már szerintem túl nagy. Én most 64-eset próbáltam meg patikában, majd eldől tudnak-e szerezni. Ha nem, akkor marad a netes rendelés.
2013. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy kicsi a gumi átmérője a péniszedhez. Volt ilyen problémája egyik volt barátomnak, váltottunk, és ennyi.
2013. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Durex ultra thint próbáltam, de kicsi volt. Most megpróbáltam a lifestyle ultra thin gumit, és habár 2 mm-el kisebb, mégis alapból nagyobb, és jobban nyúlik, egész könnyen feljött rám, és alig éreztem. Emellett nem szakad, mások is csak pozitív véleményt mondanak róla. Nem is bdös gumiszagú, és sikosító is van rajta normálisan. Szóval kényelmes biztonságos jó illatú gumi, és 630 ft-ért vettem a 3 db-osat, a 10 db-os 2 ezer. Próbáld meg te is a 3 db-os ultra thint. :)
2013. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!