Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet anak a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet anak a lánynak aki elájult amikor együtt voltam vele?

Figyelt kérdés

írtam ide ki kérdés de ki törölték. mondtátok több dolgot is hogy drogos de miért lenne drogos?? meg hogy beteg, hogyan beteg? Elájult egy lány miközben csináltuk. Internet megismertem egy láyt aki kalandot keresett, felnőttek vunk már és szerintem ebbe semmi rossz nincsen! szóval szereti a szadot és ki akart probálni dolgokat.... Elkezdtük, egy darabig jó volt aztán kiakadt és elájult és nem mertem mentöt hívni mett mégis hogy magyarázom meg?? éleszgettem, szerencsére semmi baja felkelt az ágyamba fekszik, és ma már nem is fog haza menni úgy néz ki.... Amikor felkelt percek múlva akkor úgy nézett mint aki azt se tudja hol van és hiába beszéltem hozzá, csomo ideig csak bámult aztán amikor megszülalt teljesen elváltozott a hangja és kérte, hogy öleljem át. Én átöleltem, utána mondta, hogy nagyon álmos és elaludt... És most ott van az ágyamban.... Én alig ismerem ezt a csajt. Mit csináljak már? Légyszí, ez nem kamu, tudom hogy hihetetlenül hangzik, de nem viccelek. sajnálom is meg be is vagyok parázva rendesen. Amikor elájult azt hittem szívinfarktust kapok...

Azóta felébredt egyszer és mosojgott, szerencsére semi baja és ivott gyümölcslevet ez már szinte röhejes...


2013. márc. 11. 00:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért ha ott alszik,akkor az ezüstöt eldugnám a helyedben.
2013. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

jól van azóta, talán menjen haza, ha nem ismered

nem tudom mit csináltatok, de v beteg v oxigénhiányos állapot, ezt nem lehet tudni N

2013. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Hatlábú Farkas válasza:

Minden értéket NAGYON eldugni, RENGETEG az ijjen jellegü csaló.

van kb 5 % arra, hogy nem csaló, csak éppen semennyire sem birja, ha meghajtod, mint ZINGER a varrógépet.

2013. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ez nem is hülyeség, foley... :D
2013. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Felébredt és úgy tett mintha nem történt volna semmi, de teljesen megváltozott vagy em tudommost olyan mosojgos és beszélgetős könnyed. megsimította az arcom azt mondta "ó de puha a bőröd" és kuncog ez mi??! montam neki kiakadok rajtad... de aztán hagytam. nem küdhettem haza szemétség lett vonla.
2013. márc. 11. 00:52
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
De az is lehet,hogy vese nélkül fogsz ébredni :D
2013. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha Foley -nak igaza lesz ,feltétlen írd meg itt. : DDDDD
2013. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mivel ezek szerint s/m dolgok voltak, és még mindig nem derült ki, pontosan mi történt, mitől ájulhatott el, nem feltétlenül kéne csalóra gondolni, szerintem. És ezután éjjel 1-kor csak nem indul haza... Mi a röhejes?
2013. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De milyen beteg?? Ne b*sszatok már. Kérdeztem töle mi volt ez? azt mondja fogalma sincs... kérdezem mit akarsz? azt mondta kutyát... mert szereti a kutyákat!... annyit már tudok hogy akar egy golden retrívert... és beszélgettünk. azt hiszi valami jó haverja vagyok vagy nem tudom mi. Most tévét néz....
2013. márc. 11. 01:02
 10/26 Komplikato ***** válasza:

Hát sok minden lehet, akár több személyiség is, bár ott ritka az ájulás. Lehet speciális epilepsziás roham is, előfordul ilyenkor, hogy a roham előtti idő egy része kiesik és utána elég kába lehet aki átesik ilyesmin. És nem mindegyik roham jár "látványos" azaz észrevehető rángással vagy ilyesmivel.


Mondjuk lehetne egy szimpla hirtelen felugró vérnyomástól is. Mármint ájulás.

2013. márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!