Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a vőlegényem nem magyar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TijuMK kérdése:

Ha a vőlegényem nem magyar, és itt Magyarországon szeretnénk összeházasodni hol tudom megérdeklődni hogy milyen papírok kellenek neki?

Figyelt kérdés

Továbbá ha áprilisba szeretnénk esküdni, mert akkorra állítják ki a vízumát, akkor be lehet előre foglalni időpontot az ő aláírása nélkül is?

Amúgy Budapesti vagyok.



2013. febr. 16. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos hozzászólásod, lottózni azért még ne menj el szerintem
2013. febr. 16. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

tuti valami kokszos :P


amúgy az ő jelenléte nélkül nem tudsz időpontot foglalni esküvőre. hány hónapig érvényes a vízum? ha 3, akkor amint hazaér bejelentkeztek, rá 1 hónappal lagzi, aztán 1 mézeshónap, és mehet is vissza :D

ha szerencséd van, adnak neki tartengedélyt, ha nem, akkor szívás. mert akármilyen meglepően hangzik, attól, h házasok vagytok, nem lesz automatikusan állampolgár.

2013. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj arra a követségre, amelyik országból jött. Ott talán tudnak neked segíteni, de önkormányzatnál is adnak felvilágosítást
2013. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válasz függ attól, milyen állampolgárságú.
2013. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy, milyen nemzetieségü, mert nem egyforma szabályzás vonatkozik minden külföldi állampolgárra.
2013. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LOL! csak azért, mert volt a válaszomban egy kis ellenvetés, már 0ra vagyok pontozva :) amúgy semmi valótlant nem írtam benne, csak nem tetszett a stílus egyeseknek. innen is látszik, h van igazság abban, amire az elején céloztam :P
2013. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én férjem sem magyar, szóval valószínűleg tudnék neked segíteni, de akkor meg tudnád mondani, hogy milyen állampolgárságú a vőlegényed és hogy hol van most meg ilyenek...
2013. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagykövetségen kell megkérdezni (remélem, van az országának nagykövetsége itt).
2013. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!