Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek nektek az aranyos, és egyszere jófej, nagydumás lányok?

Figyelt kérdés

csak mert én pont ilyen vok aztmondják...:D

17L


2009. szept. 14. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Be
2009. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon:)
2009. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, bejönnek. Ha gondolod, hívj fel...
2009. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Aranyos? Hányingerem van, mikor meló után kedvesek velem! Utálom a jófej csajokat!! Menjenek a francba! Csak felidegesít, ahogy megnevettetik az embereket, és jó hangulat lengi őket körül! Fujj! Nagydumás? Csak az apatikus kínos csendet szeretem, fingszaggal!

Hihetetlen. Nem is értem hogyan tetszhet egy ilyen lány valakinek...


Nehogy megpróbálj privátot írni, mert Én egy csendes s*ggfej vagyok, aki igazán paraszt! Amúgy pont passzolnál, de ezek túl fontos szempontok nekem, hogy elnézzek mellettük!

2009. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
13:12: Oké, hogy ironizálsz, de biztos lesz, aki háborogni fog. XD
2009. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

13:03: nem tudom a számodat..:S:D

13:12: köszi értettem a lényeget, h hülye a kérdésem de sebaaaj:D (én nem pontoztalak le :)

2009. szept. 14. 13:30
 7/12 Thurston ***** válasza:
93%
Nekem nem. Nagyra tudom értékelni a csendet. Ha valakivel simán el tudok tölteni egy egész napot úgy, hogy szinte nem is szólunk egymáshoz, és mégsem érezzük kínosnak, nekem annál jobb nincs is.
2009. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
persze én is szeretem a csendet.. h csak úgy odabújok a barátomhoz és vagyunk...:) köszi a válaszod
2009. szept. 14. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem :) 17/F


Kép magadról mikor lesz? :)

2009. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha valaki nagydumás. Otthon is oda-vissza osztjuk egymást mindenkivel és általában jó kedvünk van, mert tudjuk, hogy senki se gondolja komolyan :)
2009. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!