Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem, próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, próbálok felejteni, de nem hagyja?

Figyelt kérdés

Még 2 éve ismertem meg a fiút közelebbről egy buliban, de már előtte is tetszett, viszont akkor este erősebek lettek az érzelmeim. Beszélgettünk, meg smároltunk. Azóta nem bírom őt kiverni a fejemből. Látszólag ő nem akar semmit, mert még nem lépett. Én írtam neki üzit facebook-on de nem válaszolt rá. Nem beszélünk, nem köszönünk egymásnak, viszont akárhányszor egy helyen vagyunk, állandóan néz, sőt inkább bámul engem, buliban, útcán...mindig. Nem tagadom én is nézem őt, de én legalább próbálom leplezni. Én azt gondolom, hogy ebből kapcsolat nem lesz, hiszen már 2 éve zajlanak így az események és mindössze 1 mosoly volt ennyi idő alatt, viszont én szeretem őt, és nem tudom elfelejteni, nem hagyja, hogy elfelejtsem. Nem tudom elkerülni, hogy néha-néha találkozzunk. Próbáltam már felejteni, meg is győztem magam, hogy már nem érdekel, de amint megláttam minden próbálkozás feledésbe merült. Volt már veletek ilyen? Mi erre a megoldás?

19/L


2013. márc. 11. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Maximum nagyon tetszik neked, de hogyan szeretheted ha nem is ismered. Lehet hogy sötét mint a föld.
2013. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk elég sokat, nem csak akkor este, hanem előtte is és utána is, és a közös barátainktól is tudok róla dolgokat. Tehát azért nem vadidegen a számomra. A buli után még beszélgettünk párszor, csak aztán egyszer abbamaradt és azóta semmi.
2013. márc. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!