Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltál először igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál először igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem ovis szerelemre gondolok hanem olyan tini szerelemre!:) Össze jöttetek az illetővel vagy nem? Mennyi idő után bírtad elfelejteni!? : )
2013. márc. 11. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
18 évesen szerettem bele igazán egy lányba.Azóta is nehéz elfelejteni.Nem lett belőle semmi.
2013. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 9 évesen voltam először szerelmes és talán ő volt életem legnagyobb szerelme mert azóta sem éreztem úgy egy lány után sem. Am csak pár napig jártunk mert nagyon félénkek voltunk és nem tudtuk valójában mit is csinálunk :) 22F
2013. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

19 évesen.

Előtte is voltak fellángolások, de amit vele éreztem az össze sem hasonlítható semmi korábbival (és későbbivel...). Jártunk 2 évig, aztán szakított velem.

Nem tudom elfelejteni. Már nem fáj a hiánya, de elfelejteni soha nem fogom és erősen kétlem, hogy ezt bárki csak úgy csettintésre felülírja.


21L

2013. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most 15 éves vagyok/lány/.

Most vagyok a legszerelmesebb. Nem büszkeségemre de rengeteg pasim volt, ilyen egyhét, megint egyhét...

Most már lehet ennyi idősen furán hangzik, de egy komolyabb kapcsolatot szeretnék. A barátom aki most van, teljesen más a többitől, és minden percet vele töltenék. Mi a 2013-as év elején jöttünk össze. Tudom nem sok idő még ez, de érzem hogy komolyabb lesz a dolog, mint a többi. Remélem is :)

2013. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, és 19 évesen voltam először igazán szerelmes. Kár hogy ő csak szórakozott velem.. :)
2013. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemrég össze akartam jönni egy lánnyal. Nem jött össze...

F/17

2013. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Későn válaszolok de: 12 voltam még akkor (2016.10.02) , már 13 vagyok és lassan 10 hónapja vagyok vele️
2017. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!