Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Talán jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Talán jobb lenne ha lenne barátnőm és akkor elszállna?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és hogy mondjam.. néha előjön az ,hogy magányos vagyok.. Szóval eddig 1 barátnőm volt az is általános iskolában 5 hónapig. Nem vagyok csúnya, rengetek barátom van, sok lánynak bejövök az iskolában. De valahogy most az a célom, hogy elvégezzem a sulit és legyen egy normális munkahelyem így nem nagyon szoktam csajozni.

De lehet, hogy már ez hiányzik. Jelöltem jelenleg nincs de ahogy leírtam sok lánynak bejövök. Szóval lehet azért jön elő néha a magány, mert nincs barátnőm? Szóval lehet nem lenne ez ha most a suli mellett lenne csajom is?:D

Normális válaszokat előre is köszi.



2013. márc. 11. 16:48
 1/2 anonim válasza:
lehet
2013. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
irány a buli,jó sok csaj és már minden könnyebben megy ;)
2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!