Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 anonim ***** válasza:
89%

"Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről."

*pszichológusnál. És így leszel diplomás?

2013. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/203 anonim ***** válasza:
82%
"sosem voltam nagyképű" - na, et alaposan elb*sztad.
2013. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/203 A kérdező kommentje:
troll off, srácok!
2013. márc. 1. 22:29
 4/203 anonim ***** válasza:
22%
sokszor nem szeretik a tökéletest mert az egy szóval unalmas...próbálj egy kicsit rossz lenni..nem mindig a jók győznek ;)
2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/203 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, ki hogy van vele, de én pl. kényelmetlenül érezném magam egy ilyen családban felsőfokú végzettség nélkül és gondolom a szüleid el is várják valamilyen szinten, hogy tanult párt válassz.

Szerintem keresgélj olyan helyeken, ahol a diplomás lányok megfordulnak.

2013. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer mindenkire rátalál a szerelem. A kérdés, hogy éppen mikor.Fel a fejjel:D
2013. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 anonim ***** válasza:
92%

Ismét bebizonyosodott, hogy a pénz és az ész szorzata állandó.

(Diplomát meg már bárkinek adnak.)

Nem vagy ám te olyan hű de kiemelkedő! Majd ha ezt belátod, meg ha nem cask mondogatod, de tényleg nem első sorban a külsőségek alapján ítélsz és kategorizálsz, majd akkor talán lehet valakid. De ameddig ennyire el vagy szakadva a valódágtól, addig ne reménykedj.

2013. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/203 anonim ***** válasza:
92%
Ott a kérdésben a válasz.Szánalmas vagy.
2013. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 A kérdező kommentje:
hát mint mondtam már, nem skatulyázok be senkit. a végzettség pedig nem releváns számomra.. a szüleim véleménye ebben a témában nagyon nem érdekel.:D
2013. márc. 1. 22:35
 10/203 anonim ***** válasza:
78%
Mi az istenért lenne valaki akár egy kicsit is r*bancos attól önmagában, hogy magassarkút hord?!
2013. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!