Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézzek ki jól? Léccives...

Hogy nézzek ki jól? Léccives adjatok tippeket hogy hogyan nézzek ki jól, idősebb lányok tanácsát várom! (értelmes válaszokat várok)

Figyelt kérdés
sziasztok, na szóval az van hogy nem tartom magam szépnek és szeretnék változtatni ezen hogy sok csajnak bejöjjek, és hoyg ti mit tanácsoltok???Fb-n és myvip-en vannak képek keressetek rám: Foltán Dániel és írjatok ide tippeket hogy hogy tudnék szép lenni léccives!!!előre is köszönöm szépen!!!
2010. okt. 5. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
én pl azokkal szóba sem állok, akik ennyire nem tudnak/ nem akarnak helyesen írni....
2010. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jajj -.-" tese írnál helyesen hogyha beragadnának a gombok -.-" 2 hiba van benne azaz 3 nem nagy betűs az első mondat, az egyik , hogy előtt nincsen vessző és az egyik hogy-ban beragadtak a betűk és hoyg -.-"XDD
2010. okt. 5. 18:40
 3/14 A kérdező kommentje:
de inkább tanácsokat kérek és nem leszólásokat!!!léccives :)
2010. okt. 5. 18:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Valamint az, hogy nem tudsz központozni, és a légy szíves-t sem tudod leírni. Emellett azt is hozzátenném, hogy az első mondatod nem értelmes, legfeljebb akkor lenne az, ha szétszednéd egy kérdő és egy állító mondatra.

Egyébként facebook-on 3 Foltán Dánielt találtam, és egyiknek sem nyilvánosak a képei. Tölts fel valahova külön, és linkeld be ide, mert így senki nem fog véleményt mondani.

2010. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
myvip-en nézd meg és ne a nyelvtannal foglalkozz légyszi...XD
2010. okt. 7. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:
A nők szemszögéből nézem.Legyél indig ápolt válassz olyan hajat ami jól áll neked ne legyen se nagyon hosszú ,mint a nők többségének.De ne legyen kopasz se ,inkább v.mi stílusosat ajánlok,akkor a napi tisztálkodás(fogmososá,fürdés-zuhanyzás,körmök,haj,fog ápoltságára ügyelj!!!!!)És mondjuk v.mi jó ruha msotanába a sportcip farmernadrág és a kockás ing pulcsival a menő +dzseki.Lécci linkelj képet az előttem szóló mondta,hogy facebook-on nincs képed nekem meg myVip-em nincs(töröltem).Köszi előre is. Timi
2010. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hova tudnék feltölteni???nekem ugy lenne legegyszerűbb hogyha msn-en küldenék, ugy jó???(foltandani96@freemail.hu)
2010. okt. 8. 16:20
 8/14 anonim ***** válasza:

www.imageshack.us

Ha feltöltötte a képet akkor sok linket dob ki. A legelsőt (rövid link) írd be ide.

Egyébként csatlakoznék egy korábbi válaszadóhoz, hogy farmer, ing (de egyszerű "kulturált" póló is jó) és sportcipő, vagy picit "felnőttesebb" cipő bőven jó.

A hajadról meg annyit, hogy elmész egy fodrászhoz, és megkéred, hogy csináljon neked olyan frizurát ami egyszerű, könnyű ápolni és jól áll.

2010. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
[link] ez kb 1 éves fotó azótta nőtt a hajam, lelett vágva most majdnem ugyan olyan mint a képen csak kicsit kissebb és itt van 1 3 hetes kép , csak le lett vágva a hajam és már nem göndörödik [link] és hát undorodok magamtól :S van tippetek hogy mit csináljak?
2010. okt. 9. 14:39
 10/14 A kérdező kommentje:
jobb oldalról 1-ső én vagyok ( narancssárga póló)
2010. okt. 9. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!