Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Bármi jó tanács?
2013. márc. 11. 18:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Miért kell elfelejteni?

Am meg idő.. Sok program,kösd le magad, ne agyalaj.

2013. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni?
2013. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
3 évig nm tudtam elfelejteni egy fiút, pedig már a szülők szóltak, hogy kezdjek magammal valamit, aztán mindenkiben őt kerestem. Nem kell felejteni, csak túllépni, hidd el én tudom hogy nehéz, lány vagyok, és nm gondoltam volna hogy egy fiú is tesz fel magának ijen ?-t, és ritka is, ebből gondolom hogy ari lehetsz, keress mást aki hasonló, vagy jobb mint ez a lány!! biztosan találsz, csak lépj tovább, aki igazán szeret az sosem hagyna el, ha valakivel pedig nagyon passzolsz ugyis összehoz vele az élet, kitudja, lehet hogy nmsokára a lány teszi fel majd ezt a ?-t, csak már késő lesz!! :)) :D
2013. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mert a szerelem egy sz@r érzés, innentől nem leszek többé kedves mert azokat nem értékelik, inkább olyan mint Charlie Sheen.
2013. márc. 11. 19:02
 5/34 anonim ***** válasza:
Igyál b@sszál, lazulj...
2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és ilyeneket ne mondj, jó nm ismerlek, de hidd el hogy vannak lányok akik igenis a kedvességedért értékelnek!! Igen a szerelem MOST rossz neked, de ne agyalj ezen, nyitódj mások felé is, majd jobb lesz, csak várd ki a végét, aztán már csak mosolyogsz rajta! Ne szomorkodj, okés??
2013. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igyekszem...köszönöm!
2013. márc. 11. 19:45
 8/34 anonim ***** válasza:
:))
2013. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ja, meg eszembe jutott ( szintén 3as ) hogy én ebben az időszakban kezdtem el Honfoglalózni, bár manapság ott a facebook, namind1, azér remélem, hogy túllépsz ezen :))
2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Zenész vagyok, eltudom magam foglalni. Azért kösz a tippet.
2013. márc. 11. 20:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!