Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1ev telt el lassan es meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1ev telt el lassan es meg mindig szeretem ot! Hogyan kapjam vissza, vagy ha nagyon muszaj lepjek tovabb ez igy mar nem jo!? 16/L

Figyelt kérdés
En tudom,hogy kicsi vagyok meg stb.. dolog, de tavaly aprilisban megismerkedtem egy sraccak,akit mai napig szeretek es nem tudok tovabb lepni barmi is tortenjen. Tavaly 2honap ismerkedes utan osszejottunk, de ez ido alatt sokat beszeltunk es nagyon megkedveltem. A kapcsolatunk sajnos csak egy hetig tartott,mert az ugymondlagos baratnoim teletomtek a fejemet mindennel es nem birtam tovabb,igy hat szakitottam. Egy honapig nem lattam ,aztan fokozatosan kezdtem ujra latni megkedvelni. Ritkan meg beszeltunk, aztan multheten egy kis buliban ujra osszefutottunk, mar fel eve nem lattam, elegge meg is nezett, kellett neki egy kicsi,hogy rajojjon ki vagyok, es bamm ujra beutott a szikra, es nagyon faj, soha nem sirtam ennyitt senki miatt. O volt az elso baratom, elso csok, minden es nem tudom elfelejteni, nem amig legalan egyszer ujra meg nem probaltuk. Mostanaban mar nem beszelunk, de en szeretnek,mert nem tudok masba szerelmes lenni, hiaba szeretnek. Kerlek segitsetek, en tudom hogy hosszu lett es olvasni kell, de nagyon tanacstalan vagyok, amugy a fiu iden lesz 18 es miota szakitottunk nem lattam ,hogy baratnoje lett volna, csak ilyen apro, mint ami nekem.

2013. márc. 11. 21:12
 1/6 Paulik Áron ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy miért szakítottál vele, már sajnálod, és hogy szereted. Ha kell, ezután hagyj neki kis időt hogy tudjon gondolkodni. Ha ő is érez valamit irántad, és van esze, van esélyetek :)
2013. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak abban segíthetek,hogy már tini koromban én is rájöttem senkinek! nem mondhatom el,ha összejövőben voltam valakivel.

Az összes irígy ismerősöm teleültette a fejemet mindenféle baromságokkal és úgy mentem el a találkákra,mint egy fúria.persze,hogy nem tartott sokáig.De rájöttem mi a helyzet,az intim szférámat megtartom magamnak,csak akkor mondok el dolgokat ha már úgy is nehéz lenne minket elválasztani és működik.

Sajnos isten ments ilyenkor a jó tanácsadóktól.

Mert lehet,hogy még van barátnője és hülyít (mert ilyen is volt) de ha jól el voltam vele,nem voltam féltékeny,jobban érezte magát velem és mellettem kötött ki stb...

2013. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom. Nem merek ugy ele allni, hogy figyelj probaljuk meg igy egy ev utan, mert en meg szeretlek, de amikor meglatom a torkomban van a szivem. Nagyon szeretnem vissza kapni es sajnalom, hogy masok szavara adtam...
2013. márc. 21. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, legyél vele őszinte! Hidd el ha eléggé érett akkor értékelni fogja. De vigyázz! Óvatosan csináld! Ne hirtelen mond el neki, hanem szépen lassan. 2-3 nap alatt mond el neki, úgy jó lesz.


Minden követ mozdíts meg ha neked tényleg ilyen fontos ez a fiú. :)


Sok sikert! :)

2013. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani vagy kötözködni vagy bármi, de szerinted 1 hét az komoly kapcsolat? o.O Persze ha szereted tényleg, akkor komoly meg minden, csak nem biztos hogy ez kölcsönös... Beszélj vele, de ne támadd le rögtön hogy "szeretlek és vissza akarlak kapni..." Először kérdezd meg hogy van, mi van vele a szakításotok óta stb. A barátnőidet pedig... hát én az ilyeneket nem nevezném barátnak. Keress másokat magad mellé ha ennyire nem támogatnak... (persze csak személyes vélemény) Minden jót, remélem boldog leszel! :)
2013. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es igazad van, azokat a "baratnoket" mar levaltottam. Multkor beszelgettunk es most ugy all a dolog, hogy megbeszeljuk. Mert o is kiakart velem bekulni, csak en egy kicsit elbenaztam, de mar kezdek a sarkamra allni, ugyhogy most jon a remes varakozas...
2013. ápr. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!